BEWIT BABY SLEEP

50 Kč 691 Kč od 50 Kč
Varianta

Citlivě vybraná a vybalancovaná směs nejvzácnějších esenciálních olejů může být přírodní podporou v okamžiku navozování spánku dětí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Citlivě vybraná a vybalancovaná směs nejvzácnějších esenciálních olejů může být přírodní podporou v okamžiku navozování spánku, speciálně spánku dětí. Usínání se může stát vaším nejoblíbenějším okamžikem z celého dne. Vychutnejte si atmosféru klidu a pohody podporovanou nádhernou vůní směsi BEWIT BABY SLEEP.

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v nejvyšší CTEO kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) svým synergickým působením může pomoci při nastolování rovnováhy na úrovni těla, mysli i ducha.


Složení (INCI): Majoránka (Origanum majorana oil)* Řebříček (Achillea millefolium oil)* Ylang ylang (Cananga odorata oil)* Levandule Bulharsko (Lavandula angustifolia oil)* Gurjum Balsam (Dipterocarpus turbinatus oil)* Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla oil)* Kadidlo (Boswellia serrata oil)* *CTEO - Certified Therapeutic Essential Oils.Upozornění:

Určeno do aromalamp / difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná / kojící, konzultujte použití esencí se svým lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, konzultujte použití esenciálních olejů se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: