Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

Zoisit - kámen růstu

386 Kč 578 Kč od 386 Kč
Varianta

Zoisit je kámen návratu, návratu k sobě, návratu do vlastního centra, k relaxaci, ke zdravému způsobu života. Na energetické úrovni má schopnost transformovat negativní energie na pozitivní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZOISIT - KÁMEN RŮSTU

Zoisit je minerál, který zahrnuje několik drahokamových odrůd.

Vzniká během metamorfózy alkalických vyvřelých hornin a svou zelenou barvu získává přítomností chrómu a vanadu.

Zoisit se vyskytuje v barvách zelené, modré až fialové a růžové až načervenalé a méně často jako šedá, bílá nebo hnědá. Má skelný lesk a průhledné až průsvitné krystaly.

Kámen byl pojmenován po rakouském přírodovědci a vědci jménem Sigmund Zois von Edelstein, který ve své rozsáhlé sbírce identifikoval kámen jako jedinečný minerální exemplář.

Zelený zoisit a rubín v zoisitu se nacházejí v Tanzanii. Jiné barvy zoisitu se nacházejí v Afghánistánu, Rakousku, Kambodži, Keni, Norsku, Madagaskaru, Pákistánu, na Srí Lance a na mnoha místech ve Spojených státech.

BENEFITY ZOISITU

  • Zoisite je spojen s astrologickým znamením Blíženci.
  • Korunní čakře je přiřazen rubín v zoisitu (anyolit).
  • Donutí přemýšlet o věcech, které považujete za čisté a pravdivé.
  • Dodá odvahu a sílu, když se ocitnete ve stresovém období.

Přináší energii štěstí

Zoisite pomáhá zmírnit zármutek, hněv, zoufalství, beznaděj a porážku. Je to silný pomocník emočního těla, který podporuje pozitivní stavy. Tento kámen vám nabízí energie štěstí, uznání, hojnosti, vitality a růstu.

Čistí astrální tělo

Zoisit posiluje éterické tělo a čistí astrální tělo od negativních připoutání, naučí o růstu a potěšení z okamžiku. Pomáhá vidět dar každého nádechu života a zároveň vás vyzývá, abyste si uvědomili, že smrt není konec a pomůže odevzdat se božské vůli.

HISTORIE

Tento minerál objevil v 18. století rakouský přírodovědec a mineralog Sigmund Zois, baron von Edelstein, který zbohatl na obchodu se železem v Lublani. Tento vášnivý geolog vlastnil doly a sbíral minerály a poslal vzorky kamenů shromážděných na území Korutan německému mineralogovi a geologovi Abrahamovi Gottlobovi Wernerovi. Werner minerál popsal a pojmenoval ho po Sigmundovi Zoisovi.

SPECIFIKACE

Výška cca 80-110 mm.

Hmotnost menší cca 80-100 g, větší 110-130 g.

Vybroušený do špičky.

Foto je pouze ilustrační. Každý polodrahokam je jedinečný originál a může se od fotografií lehce odlišovat svým tvarem a strukturou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: