Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

Zelený fluorit - kámen růstu a obnovy

386 Kč 578 Kč od 386 Kč
Varianta

Fluorit je známý jako drahokam ochránce pro svou schopnost odvrátit negativní energii ostatních lidí. Fluorit může také pomoci nositeli najít duchovní klid a při meditaci. Je to kámen s pozitivní energií kolem sebe.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZELENÝ FLUORIT - KÁMEN RŮSTU A OBNOVY

Fluorit, nazývaný také jako kazivec, je minerální forma fluoridu vápenatého, často označovaná jako fluoritový drahokam. Fluorit je jedním z nejsběratel­nějších a nejvyhledávaněj­ších krystalů na světě, byl pojmenován podle latinského slova „fluere" , což znamená proudit, vyplývající ze schopnosti fluoritu působit jako tok mezi kovy.

Naleziště v ČR: Horní Slavkov, Cínovec, Krupka, Jáchymov, Harrachov. Naleziště v zahraničí: Čína, Mongolsko, Korea, Pakistán, USA, Austrálie, Kanada, Argentina, Kolumbie, Peru, Mexiko, JAR, Kazachstán, Rusko, Anglie, Španělsko, Německo, Švýcarsko, Francie.

Zelený fluorit je kámen růstu a obnovy, který nám pomáhá spojit se s přírodou a sladit se s přirozeným řádem vesmíru. Zelený fluorit, krystal srdeční čakry, pomáhá zklidnit bolesti srdce, minulá traumata a emocionální rány a umožňuje nám otevřít srdce lásce.

BENEFITY ZELENÉHO FLUORITU

  • Z astrologického pohledu je spojován s Rybami.
  • V rámci čakerního systému - je to kámen srdeční čakry.
  • Posiluje tělo a povznáší ducha.
  • Na intelektuální úrovni vám může pomoci jasně myslet a dělat jasná rozhodnutí.

Pomůže očistit

Může pomoct při odvádění negativity z našeho prostředí, včetně toho, které pochází z elektromagne­tického znečištění a smogu. Kromě toho čistí naši auru, čakry a veškeré mentální negativní myšlenkové vzorce.

Otevírá podvědomí

Přináší informace z podvědomí a pomáhá porozumět problémům srdce, současným i minulým. Umožňuje uvolnění emocionálního traumatu, umožňuje sloužit účelům vyššího dobra, pomáhá sladit myšlenky, slova a činy.

Meditace

Jedním z nejlepších způsobů, jak využít energii fluoritového krystalu, je meditace. Protože se kámen spojuje s vyššími čakrami, meditace s fluority umožňuje naplnit celou vaši mysl, tělo i ducha vysokými vibracemi. Ve stavu klidu a klidu, který meditace poskytuje, můžete plně přijmout vše, co vám fluoritový kámen nabízí.

HISTORIE

Staří Číňané si fluoritu velmi vážili a to jak pro jeho krásu, tak i pro schopnost přinášet živé, jasné sny. Měli zato, že umístěním tohoto krystalu poblíž vaší postele (ne pod polštář) bude jeho energie vyzařovat do světa snů a způsobí, že budete mít krásné sny, takové, jaké jste nikdy nezažili.

Starověcí Egypťané používali fluorit k vyřezávání skarabů a soch božstev. Starověcí Římané používali k dekoraci. Pliny starší, starověký římský učenec a historik, miloval fluority natolik, že je uváděl jako své nejoblíbenější minerály.

Pojmenován byl v roce 1797 Carlem Antonio Galeani Napione a název vychází z latiny, fluere = „to flow“ , proudit. Termín fluorescence je odvozen od fluoritu, který tento účinek často výrazně projeví a týká se schopnosti fluoritu zářit ve tmě poté, co byl vystaven UV záření. Název fluoru také odvozuje svůj název od fluoritu, hlavního zdroje tohoto prvku.

SPECIFIKACE

Výška cca 80-110 mm.

Hmotnost cca 80-100 g.

Vybroušený do špičky.

Foto je pouze ilustrační. Každý polodrahokam je jedinečný originál a může se od fotografií lehce odlišovat svým tvarem a strukturou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: