Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

Tygří oko

386 Kč 578 Kč od 386 Kč
Varianta

Tygří oko, to je silná a odvážná energie, kámen pro budování sebevědomí, vnitřní síly. Přitahuje štěstí a ochranu, vyvažuje emocionální rovnováhu, kdykoliv ji potřebujete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TYGŘÍ OKO

Tygří oko je forma křemene známá svým hedvábným leskem. Pásy červenohnědé a tmavě černé barvy vytvářejí výrazný vzhled.

Tento kámen se vyvíjí ve všech koutech světa. Zdá se však, že se objevuje pouze v oblastech, kde je „suchý vzduch a slunce odvážné“. Někteří říkají, že proces jeho formování se následně odráží v psychice majitele.

Stejně jako zvíře, po kterém je pojmenováno, vydává tygří oko silnou a odvážnou energii. Kámen je vždy připraven posunout vaši perspektivu a nabudit emocionální rovnováhu, kdykoli ji potřebujete.

Tento kámen je schopen mnoha věcí, tím nejdůležitějším je však budování vnitřní síly a sebevědomí svého majitele a jako takový je skutečně transformační. Vede k poučení z minulých neúspěchů a podpoří při dosahování cílů.

Název byl odvozen podle vzhledu. Naleziště v České republice není známo. Mezi hlavní naleziště v zahraničí se řadí JAR, Indie, Srí Lanka, Austrálie, Čína a USA.

BENEFITY TYGŘÍHO OKA

  • Z astrologického pohledu přináleží do znamení Panny.
  • V rámci čakerního systému - je to kámen solar plexu.
  • Dodává sebevědomí.
  • Podporuje vůli a koncentraci.

Pruhované vševidoucí oko

Tento kámen je oblíbený mezi léčiteli, kteří pracují s krystaly. Zřetelné proužky byly dlouho považovány za symboliku sil „vševidoucího oka“. I dnes mnozí věří, že tento pruhovaný kámen obsahuje síly, které jdou nad rámec toho, co naše pozemská mysl dokážou pochopit. Jako jeden z nejsilnějších kamenů pro budování sebevědomí je skutečně transformační. Tygří oko je o budování vnitřní síly, která tlačí k poučení z minulých neúspěchů a podpoří k dosažení cílů.

Učí nás být ve své síle

Učí nás otevřenosti a aktivnímu pohledu na svět, zahání černé myšlenky a pocit beznaděje. Učí samostatnému rozhodování a rozvaze. Posiluje vůli a koncentraci.

HISTORIE

Odvážné a silné kameny tygřího oka jsou ohromující minerály ponořené do tradice. Ve starověku mnoho civilizací považovalo tento pruhovaný kámen za vzácný minerál, který poskytoval ochranu a předvídavost. Nádherné pruhování napodobuje symboliku „vševidoucího oka“ a vrhá strach a tajemství na diváky.

Ve starověkém Egyptě to byl božský krystal, který představoval oči božstev. V Římě byl synonymem pro odvahu a statečnost. Byla po něm taková poptávka, že v jednom okamžiku jeho hodnota převyšovala hodnotu zlata.

SPECIFIKACE

Výška cca 80-110 mm.

Hmotnost 110-130 g.

Vybroušený do špičky.

Foto je pouze ilustrační. Každý polodrahokam je jedinečný originál a může se od fotografií lehce odlišovat svým tvarem, nebo strukturou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: