Titanium halo

386 Kč 578 Kč od 386 Kč
Varianta

Titan aura křemen, známý také jako kámen univerzálního světla, je vysoce vibrační kámen. Tento kámen aktivuje a vyvažuje všech sedm hlavních čaker. Pomůže uzemnit, vyvážit a vycentrovat. Poskytne vhled, energii, vzrušení, soucit a radost. Titan aura je forma křemene kombinovaná s titanem (kovem síly), tzn. potahování křemene oxidem titaničitým.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TITAN - KÁMEN UNIVERZÁLNÍHO SVĚTLA

Titan aura je křemenný krystal, který obsahuje titan, ten se specifickým procesem spojil s povrchem. Výsledkem je nádherná sada duhových barev na krystalu, která zahrnuje purpurovou, modrou, zelenou a zlatou!

Titan aura zvýší osobní sílu. Povzbudí vás, abyste jej častěji používali v různých životních situacích, abyste se lépe orientovali v životě.

Titanový křemen zesiluje energii a čistí a čistí čakry. Pomáhá zesílit energii těla, tak léčivé myšlenky. Používá se ke zvýšení kreativity. Pomáhá odstraňovat blokády a zvyšuje psychické síly.

BENEFITY TITANIA HALO

  • Vysoce energetický kámen, který odstraní blokování vašich osobních energetických polí.
  • V rámci čakerního systému - ovlivňuje všechny čakry, zejména 3. oko a korunní.
  • Zvýší vaše vibrace.
  • Je známý jako kámen astrálních cest.
  • Je vysoce energizující krystal, který dodá život a energii vaší kariéře nebo finančním aktivitám.

Energeticky vyladí

Tento krystal má schopnost vylepšit vaši auru a aktivovat energetická těla. Nabije také čakry ve vašem těle a obnoví klid, rovnováhu a harmonii. Naplní váš život smysluplnými pozitivními energiemi. Bude stimulovat tok energie.

Ochrání

Titan aura je vysoce energizující krystal, který dodá život a energii vaší kariéře nebo finančním aktivitám. Zažijete nával inspirace a odhodlání uspět ve svých plánech. Poskytne ochranu před špatnými rozhodnutími, špatnými investicemi a nezodpovědnými výdaji.

Pro lásku a vztahy

Titan aura přinese pozitivní změnu do vztahů. Tento krystal dá více lásky, když je jí nedostatek. Dodá více trpělivosti, laskavosti, věrnosti a porozumění. Pracuje pro to, přinesl lásku.

SPECIFIKACE

Výška cca 80-110 mm.

Hmotnost cca 80-100 g.

Vybroušený do špičky.

Foto je pouze ilustrační. Každý polodrahokam je jedinečný originál a může se od fotografií lehce odlišovat svým tvarem a strukturou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: