Šungitová pyramida s křišťálem, neleštěná

818 Kč 2 234 Kč od 818 Kč
Varianta

Šungit je unikátní nerost vyskytující se především v oblasti Karélie v Rusku. Jeho stáří se odhaduje na 2 miliardy let. Jedná se o aktivátor vody a přírodní filtr pro každou domácnost. Pyramida ve zlatém řezu napomáhá chránit životní prostor před elektromagnetickým zářením domácích spotřebičů, snížit vliv elektromagnetického záření vlnové povahy, Wi-Fi, 4G a 5G.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ŠUNGITOVÁ PYRAMIDA S KŘIŠŤÁLEM

Pyramida ve zlatém řezu napomáhá chránit životní prostor před elektromagnetickým zářením domácích spotřebičů, snížit vliv elektromagnetického záření vlnové povahy, Wi-Fi, 4G a 5G.

Pomocí takové pyramidy je možné sladit energii v místnosti, chránit lidské biopole před negativními vlivy vnějšího prostředí.

Šungit je jedinečný adsorbent, který je schopen vytvořit prostor příznivý pro člověka. Uvádí se, že ochranné vlastnosti šungitové pyramidy se účinně projevují nad rovinou, na které stojí, takže by neměla být umístěna na počítači nebo televizi, ale pouze na stole vedle ní nebo pod její úrovní.

Doporučuje se umístit šungitovou pyramidu do automobilu, může mít příznivý účinek na pohodu člověka, koordinaci pohybů, nervový systém a snížit riziko nehod.

Rádius působení šungitové pyramidy:

Délka v centimetrech 3×3 4×4 5×5 6×6 7×7 8×8 9×9 10×10
Rádius v metrech 1 1,6 2,8 3,8 4,5 6,5 8 10

BENEFITY ŠUNGITOVÉ PYRAMIDY

  • Váže na sebe těžké kovy, čpavek, ropné produkty, pesticidy, fenoly, povrchově aktivní látky, chlór a další organické i anorganické lát­ky.
  • Odfiltrovává elektromagnetické a rádiové záření.
  • Je vodivá.
  • Obohacuje vodu o sodík, draslík, vápník, hořčík a další minerály a přírodní antioxidanty.
  • Vyrovnává pH vody na hodnoty mezi 7 a 7,5.
  • Je šetrná k životnímu prostředí a bezpečná pro lidské zdraví.
  • Je odolná proti korozi.

UZEMŇUJÍCÍ KÁMEN S VYSOKOU VIBRACÍ

Šungit je extrémně uzemňující, uvádí se, že může pomoci lépe integrovat vesmírnou moudrost a karmické lekce, protože jeho vysoká vibrace pomáhá dostat vaše duchovní tělo dolů do fyzické roviny.

Šungit vás povzbuzuje, abyste se více učili a pokračovali směrem k dalšímu duchovnímu růstu. Je také spojován s velkými vesmírnými tajemstvími a říká se, že přináší světlo v dobách temnoty nebo nejistoty.

ANTIOXIDANT, UNIVERZÁLNÍ SORBENT

Šungit je na základě své struktury mineraloid, neporézní polyminerální uhlíková hornina, ve které je obsažena skoro polovina prvků periodické soustavy. Na pohled je to neprůsvitný černý kámen s více či méně výrazným kovovým leskem. Stáří šungitu je kolem 2 miliard let. Tento zkamenělý přírodní materiál z mořského dna má výjimečné složení, vlastnosti a široké využití. Jeho ojedinělým poznávacím znamením je, že obsahuje nekrystalický uhlík v nezvyklé formě fullerenů. Fulleren je po diamantu, grafenu a tuze čtvrtá známá forma uhlíku.

Je to nejvýkonnější známý antioxidant a zároveň univerzální sorbent.

HISTORIE

Svůj název dostal šungit podle místa výskytu, karelské vesnice Šuňga na břehu Oněžského jezera, kde byl poprvé objeven.

Car Petr Veliký využíval šungit pro svou armádu

Šungit se používá jako léčebná pomůcka už od začátku 18. století. Car Petr Veliký založil v Karélii první ruské lázně a vlastnosti šungitu využíval také k čištění pitné vody pro svou armádu.

Zvládá nejen odfiltrovávat elektromagnetické a rádiové záření

Zpočátku se používal hlavně jako náhrada uhelného koksu ve vysokých pecích při výrobě litiny. Následně byly objeveny nové cenné vlastnosti šungitu - absorpční, baktericidní, katalytické, redukčně-oxidační, stejně jako schopnost odfiltrovávat elektromagnetické a rádiové záření. Tyto vlastnosti umožnily použití šungitu v různých odvětví vědy, průmyslu a technologií, na jeho základě byla vytvořena řada nových nanotechnologických materiálů.

Vlastnosti šungitu umožnily jeho použití v technologii úpravy a čištění vody. Vylepšování a filtrace vody šungitem je rozšířená kromě Ruska hlavně v Norsku, Švédsku a Americe. Používá se na čištění vody ve studnách, vodojemech, v bazénech a pro čištění odpadních vod z nemocnic.

Severozápadní Rusko je největším a nejstarším zdrojem šungitu, další ložiska jsou hlášena v Rakousku, Indii, Kazachstánu a v Kongu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: