Růženín - kámen srdce, lásky a rodiny

386 Kč
Varianta

Růženín je krystal bezpodmínečné lásky, který přináší hluboké uzdravení srdce, které se děje otevřením srdeční čakry. Lze jím dosáhnout hlubšího stavu klidu, vyrovnanosti a míru, pocitu štěstí a spokojenosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RŮŽENÍN - KÁMEN SRDCE, LÁSKY A RODINY

Růženín je jedním z nejběžnějších krystalů, ale také jedním z nejsilnějších. Přírodní růžový křemenný kámen může být neprůhledný až po zcela průsvitný a může mít jakýkoli odstín od nejsvětlejší růžové až po téměř růžově červenou barvu.

Rané civilizace ho nazývaly růženín, růžový křemen nebo hyalinní křemen. Název růženín pochází z řeckého slova „hyalos“, což znamená sklo. O růžovém krystalu hovoří legenda, která líčí, jak ** Afrodita potřísnila krví bílý křemen, když se poranila o trnitý keř, ve snaze zachránit svou lásku Adonise a růženin se tak stal **symbolem lásky. V dalším řeckém příběhu přinesl Eros růžový křemen lidem, aby zasel lásku a naději.

Naleziště v ČR: Dolní Bory, Písek. Naleziště světová: Madagaskar, Srí Lanka, Namibii, Mosambik Brazílii, Indie, USA, Rusko, Kazachstán.

BENEFITY RŮŽENÍNU

  • Kámen posilování lásky nebo romantického vztahu.
  • Z astrologického pohledu přináleží do znamení Býka a Vah.
  • V rámci čakerního systému - je to kámen srdeční čakry.
  • Čistí od negativních energií.
  • Blokuje při spánku noční můry.

Kámen lásky a soucitu

Růženín je kamenem lásky a soucitu. To zahrnuje lásku k sobě samému, životu, životnímu partnerovi, dětem, rodině, přátelům, matce Zemi. Jednou z mnoha výhod růženínu je, že přitahuje množství univerzální lásky, ať už to pro vás znamená cokoli. Možná to uzdravuje srdeční čakru, možná pomůže najít dokonalého partnera, možná jen osvětlí temné části života.

Kámen rodiny

Růženín je kámen pro rodinu. Umožní propojit členy rodiny a vypořádat se s rozdíly. Energie, kterou dodává, jde do srdce, aby umožnila vyživovat lásku a soucit se svými blízkými. Pokud někdo z rodiny odešel, růžový křemen může být připomínkou víry a naděje, aby se tato osoba vrátila a obnovila vztahy.

HISTORIE

Růženín byl už od antických dob uctíván a nošen jako kámen lásky a srdce. Používání růžového křemene se datuje již do starověku, do doby 7000 př. n. l., kdy Asyřané v Mezopotámii byli prvními lidmi, kteří ve svých praktikách a obřadech využívali duchovní význam růžového křemene. Egyptské a římské ženy používaly růženín na masky na pleť, aby zabránily vráskám. Ve východní Asii byl používán jako projev lásky a byl široce používán jako amulet.

Dnes se růženín často používá jako šperky, k meditaci nebo jako dekorace v domácnostech nebo kancelářských prostorech.

V dnešní době technického rozvoje, získává růženín stále více na významu jako prostředek neutralizující vliv nezdravého prostředí na náš organismus.

SPECIFIKACE

Výška cca 80-110 mm.

Hmotnost menší cca 80-100 g, větší 110-130 g.

Vybroušený do špičky.

Foto je pouze ilustrační. Každý polodrahokam je jedinečný originál a může se od fotografií lehce odlišovat svým tvarem a strukturou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: