Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

Obsidián - silně ochranný kámen

386 Kč
Varianta

Silně ochranný kámen tvoří štít před negativitou. Obsidián pomáhá lidem vzdát se nebo opustit negativní návyky nebo minulé cesty, které již neslouží jejich současnému stavu. Může přinést příležitost ke změně, vyrovnanosti a jasnosti. Používá se na uzemňovací a ochranné prostředky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OBSIDIÁN

Obsidián, sopečné sklo vyvržené z útrob země nalézáme v mnoha barvách. Nejvíce je ctěn v barvě černé, z nichž nejcennější je tem který je obohacen duhou a tzv. slzy Apačů. Černý obsidián, ochlazená sopečná láva, je hladký nemá krystalickou strukturu. Je spojen s kořenovou čakrou a často se používá k uzemnění a ochraně. Obsidián nese název podle Římana Obsiuse, který jej nalezl v Etiopii a přinesl do Říma.

Naleziště v ČR - jen v pravěkých sídlištích jako nástroje. Naleziště v zahraničí: USA, Mexiko, Guatemala, Nikaragua, Ekvádor, Etiopie, Arménie, Japonsko, Rusko, Slovensko, Maďarsko.

BENEFITY OBSIDIÁNU

  • Z astrologického pohledu přináleží do znamení Štíra, Vah a Kozoroha.
  • V rámci čakerního systému - je to kámen vedlejší čakry nohou a všude tam, kde jsou blokády.
  • Dodává sebedůvěru.
  • Podporuje bystrost a koncentraci.
  • Aktivuje intuici.

Kamenný ochránce

Blokuje psychický útok a absorbuje negativní energie z prostředí. Jedním z nejpopulárnějších použití černého obsidiánu je vytvoření ochranného štítu pro odvrácení negativních nebo škodlivých energií, může pomoci absorbovat negativitu, se kterou se lze setkat.

Uklidní, posílí

Obsidián vytahuje duševní stres a napětí. Stimuluje růst na všech úrovních, nutí zkoumat neznámo a otevírá nové obzory. Přináší jasnost mysli a odstraňuje zmatek. Pomůže vám zjistit, kdo skutečně jste. Obsidián rozpouští emoční blokády a starodávná traumata. Podporuje soucit a sílu.

HISTORIE

V paleolitu a neolitu byl obsidián, díky své snadné opracovatelnosti, používán na výrobu pracovních nástrojů, nožů a zbraní. U indiánských kmenů se pro svoji moc prohloubit vnitřní a fyzické schopnosti a zrakovou bystrost stal důležitým kultovním předmětem.

SPECIFIKACE

Výška cca 80-110 mm.

Hmotnost 110-130 g.

Vybroušený do špičky.

Foto je pouze ilustrační. Každý polodrahokam je jedinečný originál a může se od fotografií lehce odlišovat svým tvarem, nebo strukturou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: