BEWIT náhrdelník ze šungitu

1 694 Kč 1 775 Kč 1 825 Kč 1 907 Kč od 1 694 Kč
Varianta

Šungit je unikátní nerost vyskytující se především v oblasti Karélie v Rusku. Jeho stáří se odhaduje na 2 miliardy let. Jedná se o aktivátor vody a přírodní filtr pro každou domácnost. Předpokládá se, že šungit obnovuje lidskou auru a může ji zbavit účinků negativní energie. Toho lze využít při nošení náhrdelníků z šungitových korálků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁHRDELNÍK ZE ŠUNGITU

Oblast krku je důležitou částí lidského těla. Je to jedno z hlavních center uzlové komunikace celého systému, Nošení šungitových korálků má blahodárný vliv na vyhlazení energetického pozadí a samoregulaci celého organismu. Uvádí se, že regenerační procesy startují, jsou-li vystaveny produktům za šungitu. První dny se doporučuje nosit šungitové kuličky 20 - 30 minut denně a to ve dne a v noci je sundat. Korálky ze šungitu jsou účinným prostředkem široké prevence. Šungit bývá doporučován lidem s únavou a oslabenou štítnou žlázou.

Náhrdelník nabízíme ve 4 variantách:

Korálky průměr 6 mm - délka náhrdelníku 40 cm
Korálky průměr 8 mm - délka náhrdelníku 36 cm
Korálky průměr 10 mm - délka náhrdelníku 42 cm
Korálky průměr 12 mm - délka náhrdelníku 40 cm

BENEFITY ŠUNGITOVÝCH NÁHRDELNÍKŮ

  • Váží na sebe těžké kovy, čpavek, ropné produkty, pesticidy, fenoly, povrchově aktivní látky, chlór a další organické i anorganické lát­ky.
  • Odfiltrovávají elektromagnetické a rádiové záření.
  • Zpomalují oxidaci.
  • Jsou vodivé.
  • Podporují biologickou aktivitu mikro a makro živin.
  • Obohacují vodu o sodík, draslík, vápník, hořčík a další minerály a přírodní antioxidanty.
  • Vyrovnávají pH vody na hodnoty mezi 7 a 7,5.
  • Jsou šetrné k životnímu prostředí a bezpečná pro lidské zdraví.
  • Jsou odolné proti korozi.

UZEMŇUJÍCÍ KÁMEN S VYSOKOU VIBRACÍ

Šungit je extrémně uzemňující, uvádí se, že může pomoci lépe integrovat vesmírnou moudrost a karmické lekce, protože jeho vysoká vibrace pomáhá dostat vaše duchovní tělo dolů do fyzické roviny.

Šungit vás povzbuzuje, abyste se více učili a pokračovali směrem k dalšímu duchovnímu růstu. Je také spojován s velkými vesmírnými tajemstvími a říká se, že přináší světlo v dobách temnoty nebo nejistoty.

ANTIOXIDANT, UNIVERZÁLNÍ SORBENT

Šungit je na základě své struktury mineraloid, neporézní polyminerální uhlíková hornina, ve které je obsažena skoro polovina prvků periodické soustavy. Na pohled je to neprůsvitný černý kámen s více či méně výrazným kovovým leskem. Stáří šungitu je kolem 2 miliard let. Tento zkamenělý přírodní materiál z mořského dna má výjimečné složení, vlastnosti a široké využití. Jeho ojedinělým poznávacím znamením je, že obsahuje nekrystalický uhlík v nezvyklé formě fullerenů. Fulleren je po diamantu, grafenu a tuze čtvrtá známá forma uhlíku.

Je to nejvýkonnější známý antioxidant a zároveň univerzální sorbent. Díky tomu čistí vodu od škodlivin a zároveň jí dodává prospěšné a léčivé látky.

HISTORIE

Svůj název dostal šungit podle místa výskytu, karelské vesnice Šuňga na břehu Oněžského jezera, kde byl poprvé objeven.

Car Petr Veliký využíval šungit pro svou armádu

Šungit se používá jako léčebná pomůcka už od začátku 18. století. Car Petr Veliký založil v Karélii první ruské lázně a vlastnosti šungitu využíval také k čištění pitné vody pro svou armádu.

Zvládá nejen odfiltrovávat elektromagnetické a rádiové záření

Zpočátku se používal hlavně jako náhrada uhelného koksu ve vysokých pecích při výrobě litiny. Následně byly objeveny nové cenné vlastnosti šungitu - absorpční, baktericidní, katalytické, redukčně-oxidační, stejně jako schopnost odfiltrovávat elektromagnetické a rádiové záření. Tyto vlastnosti umožnily použití šungitu v různých odvětví vědy, průmyslu a technologií, na jeho základě byla vytvořena řada nových nanotechnologických materiálů.

Vlastnosti šungitu umožnily jeho použití v technologii úpravy a čištění vody. Vylepšování a filtrace vody šungitem je rozšířená kromě Ruska hlavně v Norsku, Švédsku a Americe. Používá se na čištění vody ve studnách, vodojemech, v bazénech a pro čištění odpadních vod z nemocnic.

Severozápadní Rusko je největším a nejstarším zdrojem šungitu, další ložiska jsou hlášena v Rakousku, Indii, Kazachstánu a v Kongu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: