Magnezit (Howlit) - zklidňující kámen

386 Kč 578 Kč od 386 Kč
Varianta

Howlit má uklidňující energii, která může pomoci zmírnit stres, uklidnit záchvaty hněvu a špatné nálady a vypořádat se s agresivními lid­mi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HOWLIT - MAGNEZIT - ZKLIDŇUJÍCÍ KÁMEN

Howlit, známý také jako magnezit, je minerál hydroxidu vápenato-borokřemičitého, který krystalizuje ve formě hmot, uzlíků a příležitostně malých hranolových krystalů. To se běžně vyskytuje u barevného schématu skládajícího se z křídově bílé barvy s černými žilkami.

Howlite byl pojmenován po chemikovi Henrymu Howovi, který jej objevil v Kanadě v roce 1868.

BENEFITY HOWLITU

  • Jsou to kameny třetího oka a korunní čakry.
  • Vhodné jsou při meditaci a zkoumání minulých životů.
  • Jejich energie pomáhá zvýšit trpělivosti.
  • Může pomoci dosáhnout cíle tím, že vám pomohou udržet kurz v tom, co podnikáte.
  • Howlite je vhodný, pokud studujete, inspiruje k hledání nových myšlenek.

Vede ke spiritualitě

Kameny stimulují korunní čakru pomohou, když pracujete na naplňování konkrétních duchovních ideálů. Jejich používání může pomoci duchovnímu růstu a uvolnit sebestředné nebo sobecké chování.

HISTORIE

Howlite byl poprvé objeven v roce 1868 poblíž města Windsor v Novém Skotsku. Henry How (známý kanadský chemik a geolog) byl upozorněn na zvláštní minerál, který se vyskytl v sádrovém dole poblíž jeho kanceláře na nedaleké King's College. Zkoumal tento neobvyklý krystal a určil jej jako zcela nový minerál. Původně jej pojmenoval „silicoborocal­cite“, což je v té době odkaz na chemickou strukturu. Později, po jeho smrti, jej na jeho počest přejmenoval James Dwight Dana (známý americký geolog a vulkanolog) na „Howlite“.

Kromě svého původního objevu v Novém Skotsku lze Howlite nalézt také v Německu, Srbsku, Turecku a Spojených státech. Ve Spojených státech existují dva státy s velmi důležitými ložisky, kterými jsou Kalifornie a Nevada. Na obou místech jsou jediné doly na světě, kde byl Howlite nalezen v krystalické for­mě.

SPECIFIKACE

Výška cca 80-110 mm.

Hmotnost menší cca 80-100 g, větší 110-130 g.

Vybroušený do špičky.

Foto je pouze ilustrační. Každý polodrahokam je jedinečný originál a může se od fotografií lehce odlišovat svým tvarem a strukturou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: