Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

Kambaba jaspis - kámen klidu a míru

578 Kč
Varianta

Kambaba jaspis je kámen klidu a míru, naplněný zelenou energií přírody. Jeho mystické kruhy a temně zelené kroužky uklidňují a chrání, uvolňují, zklidňují mysl a obnovují rovnováhu těla a ducha. Jeho pomalá stálá frekvence pomáhá soustředit se a je pozoruhodnou pomůckou při meditaci, která uvolňuje negativní myšlenky a pocity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KAMBABA JASPIS - KÁMEN KLIDU A MÍRU

Kambaba jaspis je jedním z exotičtějších jaspisů, vzácné okrouhlé odrůdy z Madagaskaru a Jižní Afriky. V jeho hlubinách lze doslova zahlédnout původ života na naší planetě.

Sedimentární kámen kambaba jaspis se skládá z mikrokrysta­lického křemene prokládaného stromatolity, starými zkamenělými koloniemi vytvořenými sinicemi (modrozelené řasy) a dalšími pravěkými mikroorganismy. Tyto stromatolity pocházejí z doby před více než tři miliardy let a jsou nejstaršími známými fosiliemi, které obsahují nejstarší záznamy o životě na Zemi.

Zelený stromatolitový jaspis a někdy se mu říká krokodýlí kámen nebo krokodýlí jaspis. Existuje několik pravopisných variant jména, jako Kambamba, Bambamba a Cumbamba.

O původu názvu kamene se také hodně diskutuje, přičemž hlavní teorie naznačuje, že kambaba jaspis byl pojmenován po Cheitharol Kambaba, dvorním kronikáři králů Manipuru.

Mezi významné lokality naleziště kambaba jaspisu patří Indie, Nizozemsko, Belgie, Německo, Francie, Brazílie a USA.

BENEFITY KAMBABA JASPISU

  • Jeho zelená energie je spojena se srdeční čakrou.
  • Kambaba jaspis pomáhá regulovat biorytmy, aby byly více synchronizovány s rytmy přírody.
  • Přináší uklidňující a vyživující energii, pomáhá nám zůstat pevnými.
  • Kambaba jaspis poskytuje prospěšnou energii pro Zemi a rostliny.
  • Podporuje zdravý růst tam, kde je to v našich životech potřeba.
  • Říká se, že pomáhá chránit před účinky znečištění elektrosmogem.

Otevírá srdce

Kambaba jaspis čerpá moudrost ze svých starodávných životních energií a povzbuzuje člověka, aby otevřel srdce plnějšímu milování sebe a ostatních a zvyšuje schopnost na oplátku přijímat lásku.

Uzemňuje

Kambaba jaspis je také vynikajícím uzemňovacím kamenem pro použití na starodávných místech, přírodních i vytvořených lidmi, pro připojení k těm, kteří tam kdysi žili. Je vysoce ochranný před psychickým nebezpečím nebo negativními entitami.

HISTORIE

Kambaba jaspis je extrémně starý kámen z doby před 3 miliardami let.
Přesné datum a místo nálezu tohoto kamene nejsou známy.

SPECIFIKACE

Výška cca 80-110 mm.

Hmotnost menší cca 80-100 g, větší 110-130 g.

Vybroušený do špičky.

Foto je pouze ilustrační. Každý polodrahokam je jedinečný originál a může se od fotografií lehce odlišovat svým tvarem a strukturou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: