Astrofylit

386 Kč 578 Kč od 386 Kč
Varianta

Astrofylit je energeticky účinný kámen, který naplňuje celý váš systém světlem. Říká se, že má klidnou, autentickou a upřímnou energii. Bývá nazýván „manželským kamenem“, to proto, že podporuje věrnost, pravdu a úplnou upřímnost mezi partnery.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ASTROFYLIT

Význam názvu tohoto kamene má dvě části, přičemž první část „astro“ pochází z řeckého slova „astron“, což znamená hvězda, druhá část názvu „fylit“ pochází z řeckého slova „phyllom“, v překlad, list. Dohromady tedy chápeme význam jako „hvězdný list“, kámen je neobyčejně prokreslen. Astrofylity mají neobvyklou strukturu, surové kameny se často vyskytují v hvězdicovitých skupinách.

Surový přírodní kámen je velmi krásný, protože má nádhernou měděnou bronzovou barvu, která odráží světlo. Astrofylit je velmi vzácný minerál obsahující draslík, železo, titan, mangan, sodík. Krystalizuje ve formě krystalů s jemným ostřím. Tento kámen je kamenem rychlého pohybu vpřed na vaší životní cestě a může vám pomoci najít vaši skutečnou cestu. Jeho vibrace může osvětlit vaše pravé já, uvnitřní vás a upozorní na ty věci v sobě, které musíte změnit. Jedná se o kameny bouřkových prvků, což znamená, že v sobě mají silný prvek transformace.

Astrofylit lze nalézt pouze v několika zemích po celém světě. Největší počet kamenů pochází z Ruska, ale byl nalezen také v Kanadě, Norsku, v Číně a Coloradu v USA

BENEFITY ASTROFYLITU

  • Kámen pro psychickou ochranu.
  • Energie přináleží čakře třetího oka a korunní čakře.
  • Vyrovná celý čakrový systém.
  • Do života přitahujete zkušenosti, které jsou třeba.

Pomůže najít smysl života

Může vám pomoci najít smysl života, osvětluje pravé já. Dává možnost provádět zásadní změny, které posunou životní cestu vpřed. Má silné metafyzické vlastnosti pro transformaci. Jakmile plně poznáte sami sebe, můžete toto sebepoznání přenést do svého života. Kámen může pomoci skutečně se milovat, vyrovnat se s veškerými ději v minulosti, které máme problém plně přijmout.

Síla energie

Prostřednictvím tohoto kamene člověk konečně pochopí, co znamená sebedůvěra a sebeláska. Energie nabízí růst pouze těm, kteří plně přijímají jeho energie. Astrofylit je jedním z těch vícerozměrných kamenů, které člověku pomáhají spojit se a napojit se.

HISTORIE ASTROFYLITU

Astrofylit byl původně objeven v roce 1844 na ostrově Laven v Norsku Paulem Christianem Weibyem. Poté byl oficiálně přijat do vědecké komunity až o 10 let později, kdy jej Carl Johan August Theodor Scheerer oficiálně pojmenoval „Astrophyllite“. Jméno vybral s ohledem na jeho fyzikální vlastnosti a také na řecká slova „Astron“ a „Phyllon“, což znamená „hvězda“ a „list“.

SPECIFIKACE

Výška cca 80-110 mm.

Hmotnost - menší 80-100 g, větší 110-130 g.

Vybroušený do špičky.

Foto je pouze ilustrační. Každý polodrahokam je jedinečný originál a může se od fotografií lehce odlišovat svým tvarem a strukturou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: