Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

Amazonit

386 Kč 578 Kč od 386 Kč
Varianta

Amazonit je zářivý kámen štěstí, který vyvažuje jinovou a jangovou energii. Je to silný kámen pro podporu krční čakry, ladí komunikaci. Kámen poskytuje jasnost a moudrost, otevírá dveře ke štěstí a radosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AMAZONIT

Amazonit je živec, podle slova živiny, které poskytuje půdě svým zvětráváním. Tento zelený kámen s modrým nádechem byl ctěn jako svatý kámen a nošen jako talisman nejen v raných kulturách na americkém kontinentu, ale už i jako šperk ve starém Egyptě a Mezopotámii.

Amazonit je, díky svým bohatým, vodnatým odstínům, pojmenován podle řeky Amazonky.

V České republice se nachází Terůvky u Třebíče. Největšími nalezišti v zahraničí je USA, Rusko, Indie, Ukrajina, Norsko, Brazílie

BENEFITY AMAZONITU

  • z astrologického pohledu přináleží do znamení Vodnáře,
  • v rámci čakerního systému - je to kámen srdce a hrdla,
  • pomáhá se zbavit lpění na věcech,
  • průvodce při porodu.

Energetický filtr

Amazonit by mohl fungovat jako energetický filtr, může být přínosný při používání počítače, mobilních telefonů, mikrovlnné trouby. Může pomoci očistit auru od elektromagnetického smogu.

Kámen naděje

Krystal amazonitu, známý jako kámen „naděje“. Kámen provede překonáním překážek a výzev, které se na vaší životní cestě objevují. Funguje tak, že odstraňuje obavy, pochybnosti a starosti a nahrazuje energii nižších vibrací pozitivitou, optimismem a nadějí, učí otevírat srdce změnám. Naděje žije v srdci, a proto je amazonit kamenem, který zvyšuje váš pocit naděje. I v těch nejtemnějších okamžicích vám tento kámen připomíná, že na konci tunelu je světlo a čekají na vás dobré věci.

Učí otevřít se změnám

Jak se říká, i ty nejlépe připravené plány často nevyjdou, když má život pro vás jiné plány. Abychom vám pomohli zůstat flexibilními ve všech životních zvratech, spojte se s významem amazonského krystalu. Tento kámen drží „tekoucí“ energii vody a připomíná, že životní proud vás vždy přenese tam, kam potřebujete a kam byste měli jít. Křišťálový kámen amazonitů vás vede k tomu, abyste věřili ve vesmír a nechali život plynout. Uvolněním sevření a uvolněním kontroly se můžete ocitnout na správném místě ve správný čas.

Proti pesimismu

Amazonit je dokonalým protijedem k pesimistickému nazírání. Vede k hledání světla a očekávání pozitivních výsledků. Připomíná, že jsou jasnější dny a vede k posunu dál. Podporuje a pomáhá dosáhnout cílů.

HISTORIE

Jasně zelený až modrozelený kámen byl také oblíbený mezi starými Egypťany. Zlatá maska ​​smrti nalezená v hrobce krále Tutanchamona byla zdobena intarziemi amazonitů. Amazonit, označovaný jako „kámen naděje“, byl dlouho uctíván pro přilákání naděje a víry k těm, kteří jej nosí.

ZDROJE

https://www.energymuse.com/amazonite-meaning

SPECIFIKACE

Výška cca 80-110 mm.

Hmotnost - menší cca 80-100 g, větší 110-130 g.

Vybroušený do špičky.

Foto je pouze ilustrační. Každý polodrahokam je jedinečný originál a může se od fotografií lehce odlišovat svým tvarem, nebo strukturou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: