BEWIT® PRAWTEIN® WOFERT (100 ml)

697 Kč
Varianta

BEWIT PRAWTEIN® WOFERT je jedinečný výrobek sestavený z nejkvalitnějších superpotravin, bylin, pupenů stromů a CTEO® esenciálních olejů. Většina surovin je v certifikované BIO kvalitě a RAW, mnohé z divoké přírody. BEWIT PRAWTEIN® WOFERT je 100% přírodní – bez jakýchkoliv syntetických aditiv, barviv, plnidel a stabilizátorů. 100% vegetarian a vegan. PRAWTEIN® je laboratorně testován, vyvinut a vyráběn s láskou. Výroba splňuje zásady RAW, teplota nepřekračuje 42 stupňů celsia.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BEWIT PRAWTEIN® WOFERT je určen pro všechny, kteří chtějí přírodní cestou podpořit své tělo, mysl i ducha prostřednictvím těch nejkvalitnějších darů přírody.

Základ výrobku tvoří pečlivě vybrané a vytříděné nejkvalitnější BIO certifikované nepražené kakaové boby, které jsou sušeny na slunci (RAW) a fermentované na úroveň cca 90%. Po staletí a tisíciletí patřily tyto boby k tomu nejlepšímu co nám příroda nabízí. Jsou superpotravinou, některými odborníky jsou dokonce označovány jako nejlepší superpotravina. Jejich latinský název Theobroma cacao znamená pokrm bohů. Nepražené kakaové boby obsahují široké spektrum minerálů, vitaminů, antioxidantů a dalších fytonutrientů. Obsahují velké množství biologického, lehce stravitelného hořčíku, který patří mezi jeden z nejdůležitějších a zároveň nejvíce nedostatkových minerálů. Jeho nedostatek v populaci je všeobecný. Hořčík se může přímo podílet na správném fungování mnoha fyziologických pochodů.

Nepražené kakaové boby jsou nejbohatším zdrojem organické síry v přírodě.

Nepražené kakaové boby bývají někdy řazeny mezi afrodiziaka. Na druhou stranu jsou vhodné i pro děti, kterým naopak mohou pomáhat při podpoře pozornosti.

Všechny suroviny použity v BEWIT PRAWTEIN jsou pečlivě vybrány, vyrobeny a harmonizovány pro dosažení maximálních výsledků. Pochází ze sklizní z nejlepších zdrojů z celého světa. Jednotlivé složky byly vybrány s důrazem na vědecké poznatky, studie, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

BEWIT PRAWTEIN® WOFERT obsahuje:

BIO RAW Theobroma Cacao / Kakaové boby

BIO RAW OMEGA COMPLEX (Fucus Serratus / Chaluha pilovitá, Fucus Vesiculosus / Chaluha bublinatá, Ascophyllum Nodosum / Chaluha, Pelvetia Canaliculata / Chaluha, Laminaria Japonica / Mořská chaluha Kombu, Himanthalia Elongata / Mořská chaluha, Ulva Spiralis / Atlantik Spirulina, Saccharina Latissima / Čepelatka cukrová, Alaria Esculenta / Čepelatka jedlá, Carrageenan / Karagenan, Palmaria Palmata / Chaluha, BIO Helianthus Annuus Seed Oil / Slunečnicový olej)

BIO Molasses / Melasa

BIO RAW Helianthus Annuus Seed / Slunečnicové semínko

BIO RAW Ceratonia Siliqua / Rohovník obecný (Karob)

BIO RAW Vitis Vinifera / Rozinky Sultana

BIO Agave Syrup / Agávový sirup

BIO RAW Lepidium Meyenii / Řeřicha peruánská (Maca)

BIO RAW Sesamum Indicum Seed / Sezamové semínko

RAW Glycyrrhiza Glabra / Lékořice lysá

RAW Gynostemma Pentaphyllum / Gynostema pětilistá

BIO RAW Cucurbita Pepo Seed / Dýňové semínko

BIO RAW Cannabis Sativa Seed / Konopné semínko

RAW Trigonella Foenum-Graecum / Pískavice řecké seno

BIO RAW Arthrospira Platensis / Spirulina

BIO RAW Fucus Vesiculosus / Chaluha bublinatá

RAW Asparagus Racemosus / Chřest hroznovitý (Shatavari)

BIO RAW Rosa Canina / Růže šípková

RAW Centella Asiatica / Pupečník asijský (Gotu kola)

RAW Salvia Sclarea / Šalvěj muškátová (Clary sage)

BIO RAW GEMMA COMPLEX (Castanea Sativa Mill. Bud Extract / Extrakt z pupene kaštanovníku setého, Fagus Sylvatica Bud Extract / Extrakt z pupene buku lesního, Prunus Avium Bud Extract / Extrakt z pupene třešně obecné, Prunus Cerasus L. Bud Extract / Extrakt z pupene višně obecné, Juglans Regia L. Bud Extract / Extrakt z pupene ořechu vlašského, Malus Domestica Bud Extract / Extrakt z pupene jabloně domácí, Tilia Cordata Bud Extract / Extrakt z pupene lípy srdčité, BIO Helianthus Annuus Seed Oil / Slunečnicový olej, BIO Lavandula Angustifolia Essential Oil / Levandule esenciální olej)

RAW Nigella Sativa Essential Oil / Černý kmín esenciální olej

BIO RAW Citrus Sinensis Peel Essential Oil / Červený pomeranč esenciální olej

Grifola Frondosa / Trsnatec lupenitý (Sírovec, Maitake)

Allergens / Alergeny: Sesamum Indicum Seed / Sezamové semínko

BIO LIGHT ESSENCE (světelná esence)

BIO GOLD ESSENCE (zlatá esence). Obě tyto esence jsou vyrobeny pomocí propojení nejnovějších poznatků vědy a tisíce let staré vědy spagirie. Významnou roli hraje technologie mnohonásobné dlouhodobé opakované destilace BIO esenciálního oleje levandule. V procesu výroby zlaté esence se používá i 24 karátové zlato. Esence pak mají výjimečnou schopnost propojit potencovat a harmonizovat všechny látky obsažené v BEWIT PRAWTEIN.

Při vývoji PRAWTEIN® WOFERT jsme si v BEWIT zadali neskromný a nelehký cíl. Vyrobit nejlepší a nejkvalitnější výrobek svého druhu na světě. Od prvního záměru po konečnou realizaci uplynulo mnoho let. Jsme přesvědčeni, že výsledek vás přesvědčí svou kvalitou, chutí a blahodárnými účinky na tělo mysl i ducha.

PRAWTEIN® WOFERT má v sobě tyto principy, postupy a zásady:

  • Jsou použity jen ty nejlepší suroviny, většina v certifikované BIO kvalitě, mnohé z divoké přírody.
  • Nejšetrnější způsob zpracování.
  • Výroba probíhá malosériově. Celý proces pěstování, výroby, testování a kontrol v sobě zahrnuje vysoký podíl ruční práce.
  • BEWIT používá nejkvalitnější technologii současnosti s možností přesně regulovat maximální teplotu tak, aby nepřekročila 42 stupňů Celsia. RAW kvalita tak může být garantována. Většina surovin je v RAW kvalitě.
  • Obsahuje BIO byliny a pupeny z jedinečného mikroregionu Královy hory z úpatí Beskyd. Byliny jsou sbírány ručně a sušeny na nepřímém slunci (v polostínu).
  • Při vývoji a výrobě BEWIT PRAWTEIN® WOFERT byly použity jak nejmodernější poznatky vědy, vědecké studie a postupy, tak zkušenosti a odkaz našich předků. Především se jedná a postupy a zásady SPAGIRIE. Jedná se o postupy a zpracování, které umožňují používat postupy, které nejsou běžně možné a použití jedinečných BEWIT prvky LIGHT ESSENCE a GOLD ESSENCE, při jejíž výrobě se používá 24k zlato. Přesné postupy výroby jsou výrobním tajemstvím společnosti BEWIT.
  • MERKABA FREQUENCY, GEMSTONE BALANCED, PYRAMIDIZED® – PRAWTEIN® WOFERT byl upraven speciálním pozitivním frekvenčně harmonizujícím postupem.
  • CTEO® – Certified Therapeutic Essential Oils. V BEWIT PRAWTEIN® WOFERT jsou použity esenciální oleje nejvyšší terapeutické kvality. Při stabilizaci BIO pupenů – GEMMA COMPLEX a při výrobě GOLD a LIGHT ESSENCE byl použit esenciální olej BEWIT BIO LEVANDULE.

Díky svému energetickému potenciálu může být BEWIT PRAWTEIN® WOFERT vhodným řešením nejen pro sportovce, manažery, duševně pracující, studenty, při únavě a vyčerpání, ale také pro všechny, kteří se chtějí cítit skvěle.

Dávkování: 3 x denně jedna až dvě malé (espresso) lžičky. Hrdlo lahvičky bylo zvoleno tak, aby jím větší než espresso lžička neprošla.

Zakoupením BEWIT PRAWTEIN® a ostatních výrobků pomáháte týmu a komunitě BEWIT naplňovat vizi – vznešený cíl – HAPPY ESSENTIAL WORLD.

Děkujeme.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: