BEWIT® BIO PRAWTEIN® ASTRO VENUS (100 ml)

697 Kč
Varianta

BEWIT® BIO PRAWTEIN® ASTRO VENUS je jedinečný výrobek sestavený z nejkvalitnějších superpotravin, bylin, pupenů stromů a CTEO® esenciálních olejů. Je 100% přírodní, bez jakýchkoliv syntetických aditiv, barviv, plnidel a stabilizátorů. 100% vegetarian a vegan. PRAWTEIN® je laboratorně testován, vytvořen z lásky a vyráběn laskavou péčí všech zúčastněných. PRAWTEIN® splňuje zásady RAW, teplota během výroby nepřekročí 42 stupňů Celsia, enzymy v přírodních surovinách nejsou narušeny. PRAWTEIN® není pasterizován. Je skvělou podporou a chutná lahodně. Přináší nám paletu přírodních chutí, které jsou obohacením našich životů. Použité suroviny jsou v certifikované BIO kvalitě, mnohé z divoké přírody a RAW. Stačí malé množství nechat rozplynout v ústech a vychutnat si sílu, vůně a chutě nekonečně proměnlivé přírody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BEWIT® PRAWTEIN® ASTRO VENUS je určen pro všechny, kteří chtějí přírodní cestou podpořit své tělo, mysl i ducha prostřednictvím těch nejkvalitnějších darů přírody, které jsou zpracovány šetrnými jedinečnými inovativními postupy. Pomáhá překonat duševní svíravost, nedostatek citů, paranoiu. Pomáhá překonat egoismus a projevení lásky. Složení inspirované Paracelsem. Obsahuje měděnou vodu – tinkturu (vliv Venuše). Pomáhá při negativním působení planety Mars, které se projevuje: přepínáním smyslů, netrpělivostí, migrénami, spazmaty, revmaty. Bez kontraindikací. Univerzální podpora, každodenní použití. Výborná chuť. Prawteiny řady Astro lze mezi sebou volně kombinovat.

Základ výrobku tvoří pečlivě vybrané a vytříděné nejkvalitnější BIO certifikované nepražené kakaové boby, které jsou sušeny na slunci (RAW) a fermentované na úroveň cca 90%. Po staletí a tisíciletí patřily tyto boby k tomu nejlepšímu co nám příroda nabízí. Jsou superpotravinou, některými odborníky jsou dokonce označovány jako nejlepší superpotravina. Jejich latinský název Theobroma cacao znamená pokrm bohů. Nepražené kakaové boby obsahují široké spektrum minerálů, vitaminů, antioxidantů a dalších fytonutrientů. Obsahují velké množství biologického, lehce stravitelného hořčíku, který dnes patří mezi jeden z nejdůležitějších a zároveň nejvíce nedostatkových minerálů. Jeho nedostatek v populaci je všeobecný. Hořčík se může přímo podílet na správném fungování mnoha fyziologických pochodů. Je důležitým partnerem i metabolismu vápníku.

Nepražené kakaové boby jsou nejbohatším zdrojem organické síry v přírodě.

Nepražené kakaové boby bývají někdy řazeny mezi afrodiziaka. Na druhou stranu jsou vhodné i pro děti, kterým naopak mohou pomáhat při podpoře stability energie, soustředění, pozornosti.

Všechny suroviny použity v BEWIT® PRAWTEIN® jsou pečlivě vybrány, vyrobeny a harmonizovány pro dosažení maximálních výsledků. Pochází ze sklizní z nejlepších zdrojů z celého světa. Jednotlivé složky byly vybrány s důrazem na vědecké poznatky, studie, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

BEWIT® PRAWTEIN® ASTRO VENUS obsahuje:

BIO RAW Theobroma Cacao / Kakaové boby

BIO Molasses / Melasa

BIO Helianthus Annuus Seed Oil / Slunečnicový olej

BIO RAW Fagopyrum Esculentum / Pohanka obecná

BIO RAW GEMMA COMPLEX (Castanea Sativa Mill. Bud Extract / Extrakt z pupene kaštanovníku setého, Fagus Sylvatica Bud Extract / Extrakt z pupene buku lesního, Prunus Avium Bud Extract / Extrakt z pupene třešně obecné, Prunus Cerasus L. Bud Extract / Extrakt z pupene višně obecné, Juglans Regia L. Bud Extract / Extrakt z pupene ořechu vlašského, Malus Domestica Bud Extract / Extrakt z pupene jabloně domácí, Tilia Cordata Bud Extract / Extrakt z pupene lípy srdčité, BIO Helianthus Annuus Seed Oil / Slunečnicový olej, BIO Lavandula Angustifolia Essential Oil / Levandule esenciální olej)

BIO Essential Water Copper / Esenciální měděná voda

BIO LIGHT ESSENCE (světelná esence)

BIO GOLD ESSENCE (zlatá esence). Obě tyto esence jsou vyrobeny pomocí propojení nejnovějších poznatků vědy a tisíce let staré vědy spagirie. Významnou roli hraje technologie mnohonásobné dlouhodobé opakované destilace BIO esenciálního oleje levandule. V procesu výroby zlaté esence se používá i 24 karátové zlato. Esence pak mají výjimečnou schopnost propojit potencovat a harmonizovat všechny látky obsažené v BEWIT® PRAWTEIN®.

Při vývoji PRAWTEIN® ASTRO VENUS jsme v BEWIT® sledovali dlouholetý sen, a tedy velkorysý a náročný cíl. Vyrobit nejlepší a nejkvalitnější výrobek svého druhu na světě. Od prvního záměru po konečnou realizaci uplynulo přes deset let. Jsme přesvědčeni, že BEWIT® PRAWTEIN® ASTRO VENUS vás získá svou kvalitou, chutí, vůní a blahodárnými účinky na tělo mysl i ducha.

PRAWTEIN® ASTRO VENUS má v sobě tyto principy, postupy a zásady:

  • Jsou použity jen ty nejlepší suroviny, v certifikované BIO kvalitě a mnohé z nich RAW a z divoké přírody.
  • Nejšetrnější způsob zpracování.
  • Výroba probíhá malosériově.
  • Celý proces pěstování, výroby, testování a kontrol v sobě zahrnuje vysoký podíl ruční práce.
  • BEWIT® používá nejkvalitnější technologii současnosti s možností přesně regulovat maximální teplotu tak, aby nepřekročila 42 stupňů Celsia. Většina použitých surovin je v RAW kvalitě.
  • Obsahuje BIO byliny a pupeny z jedinečného mikroregionu Královy hory z úpatí Beskyd. Byliny jsou sbírány ručně a sušeny přirozeně na nepřímém slunci (v polostínu).
  • Při vývoji a výrobě BEWIT® PRAWTEIN® ASTRO VENUS byly použity jak nejmodernější poznatky vědy, vědecké studie a postupy, tak zkušenosti a odkaz našich předků. Především se jedná o zásady SPAGIRIE, tedy o postupy a zpracování, které nejsou běžně možné. A dále o použití jedinečných BEWIT® prvků LIGHT ESSENCE a GOLD ESSENCE (při její výrobě se používá 24k zlato). Přesné postupy výroby jsou výrobním tajemstvím společnosti BEWIT®.
  • MERKABA FREQUENCY, GEMSTONE BALANCED, PYRAMIDIZED® – PRAWTEIN® ASTRO VENUS byl upraven speciálním pozitivním frekvenčně harmonizujícím postupem.
  • CTEO® – Certified Therapeutic Essential Oils – v BEWIT® PRAWTEIN® ASTRO VENUS jsou použity esenciální oleje v terapeutické kvalitě.

Díky svému energetickému a informačnímu potenciálu může být BEWIT® PRAWTEIN® ASTRO VENUS vhodným řešením nejen pro sportovce, manažery, duševně pracující, studenty, při únavě a vyčerpání, ale také pro maminky, mladé i starší lidi a jednoduše pro všechny, kteří se chtějí cítit vitálně a skvěle.

Dávkování: 3 x denně jedna až dvě malé (espresso) lžičky. Při oslabení organismu a velkém energetickém výdeji 2 – 4 lžičky. Hrdlo lahvičky bylo zvoleno tak, aby jím větší než espresso lžička neprošla.

Zakoupením BEWIT® PRAWTEIN® a ostatních BEWIT® výrobků pomáháte týmu a komunitě BEWIT® naplňovat vizi – vznešený cíl – HAPPY ESSENTIAL WORLD®.

Děkujeme.


ø výživové údaje

  Na 100 g
Energetická hodnota 2049 kJ / 494 kcal
Tuky 42,0 g
– z toho nasycené mastné kyseliny 21,0 g
– z toho mononenasycené mastné kyseliny 17,3 g
– z toho polynenasycené mastné kyseliny 4,8 g
Sacharidy 19,3 g
– z toho cukry 6,9 g
Bílkoviny 9,8 g
Sůl <0,2 g

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: