Žena v harmonii - dárková sada

1 890 Kč

Hýčkejte se péčí z čisté přírody, která hloubkově vyživí a vyzdvihne jedinečnou energii vaší krásy. To vše s láskou zabaleno do limitované vánoční dárkové sady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DÁRKOVÁ SADA ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ A PŘÍRODNÍ KOSMETIKY - ŽENA V HARMONII

Krása je pojmem, který nesouvisí pouze s krásou vnější, ale také s krásou niterní - pramenící z vnitřního klidu a vyrovnanosti. Milé ženy, zahrňte do svých každodenních rituálů nejen péči o své tělo, ale také péči o svého ducha. Zastavte se, vydechněte a na chvíli zapomeňte na všechno to kolem. Dovolte si jen tak být a relaxovat.

Zpříjemněte si tyto chvíle opojnou vůní ženských esenciálních směsí - LAVENDER DEUX a INNER WOMAN. Nakapejte si pár kapiček do difuzéru a nalaďte se na energii pocházející z čisté přírody.

Pleť. Místo, které o vás ledasco prozradí. Stresové chvíle i nevyspání - to všechno z ní lze vyčíst. A proto nezapomínejte také na řádnou péči o ni a odměňte jí hloubkově působící péčí z čisté přírody - DAILY BEAUTY a NIGHT REPAIR.

Čistě přírodní esenciální oleje a kosmetika jsou ztělesněním nadstandardní péče. Pozvěte do svého života sílu z čisté přírody a probuďte svou vnitřní dívku, která může být utlačovaná. 

DAILY BEAUTY

Vysoce účinné denní sérum bioaktivních látek, které probudí, osvěží a ochrání i tu nejnáročnější pleť. Do pokožky se rychle vstřebává a nezanechává na jejím povrchu mastný film.

NIGHT REPAIR

Účinné noční sérum podporující řádnou detoxikaci a regeneraci probíhající během spánku. Obsažené oleje se podílejí také na celkovém zklidnění a posílení pleti.

LEVANDER DEUX

Pečlivě připravená směs esenciálních olejů, která ve vás vzbudí pocit svěžesti, jemnosti a krásy.

INNER WOMAN

Pečlivě připravená směs esenciálních olejů, která je vyjímečnou podporou v oblasti poznání, pochopení a harmonizaci. 

Dárkové balení obsahuje:

  • DAILY BEAUTY 50 ML
  • NIGHT REPAIR 50 ML
  • LAVENDER DEUX 5 ML
  • INNER WOMAN 5 ML

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.


Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: