Tady a teď - dárková sada

1 990 Kč

Stvořte si vlastní tělové směsi, které rezonují s vašimi potřebami. S láskou zabaleno do limitované vánoční dárkové sady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DÁRKOVÁ SADA ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ A TĚLOVÉHO SÉRA - TADY A TEĎ

PROTECT. COLDET. NOPA. Pečlivě připravené, léty ověřené, jedinečně působící směsi esenciálních olejů, které skutečně přijdou vhod.

Nalaďte se na své tělo, poddejte se intuici a sáhněte po té směsi esenciálních olejů, která s vámi aktuálně rezonuje. Kapku této směsi smíchejte s odměřeným množstvím Essential skin serum a vzniklým elixírem si promasírujte předem nacítěné místo na těle. Dopřejete mu tak péči jednou z nejčistších forem zcela přírodní kosmetiky. 

BEWIT ESSENTIAL SKIN SERUM

Námi vyvinuté tělové sérum na čistě olejové bázi. Poměr jednotlivých složek jsme zvolili tak, aby se vám Essential skin serum dobře roztíralo a rychle vstřebávalo. Díky synergické kombinaci bodlákového a konopného oleje bude vaše pokožka dokonale hydratovaná a jemná na dotek.

PROTECT

Esenciální směs, která může podpořit pocit bezpečí a odolnosti.

COLDET

Esenciální směs, která může podpořit pocit očisty a harmonie.

NOPA

Esenciální směs, která může podpořit pocit uvolnění, klidu a harmonie. 

Dárkové balení obsahuje:

  • ESSENTIAL SKIN SERUM, 200 ML
  • PROTECT 5 ML
  • COLDET 5 ML
  • NOPA 5 ML
  • LETÁK ŘEDĚNÍ ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ 

Čtěte pozorně

Esenciální oleje jsou jedny z nejsilnějších a nejkoncentrova­nějších látek v přírodě. Pro bezpečnou aplikaci je proto podle vzoru nařeďte s tělovým sérem (Essential skin serum). K dosažení požadované vůně někdy stačí opravdu jen kapka. Tělovou směs nenanášejte na citlivá místa a obličej, zejména tedy v oblasti očí - zde raději zvolte naše certifikovaná holistická séra na obličej.

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.


Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: