Vyzdvihněte své já - dárková sada

1 690 Kč

Stvořte si své vlastní tělové sérum, které si zamilujete. S láskou zabaleno do limitované vánoční dárkové sady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DÁRKOVÁ SADA ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ A TĚLOVÉHO SÉRA - PROJEV SVÉ JÁ

Peppermint. Levandule. Červený pomeranč. Příjemně svěží a zároveň jemné esence navozující pocity klidu a celkového uvolnění.

Zpříjemněte si svou chvilku pro sebe, poddejte se intuici a sáhněte po té esenci, která s vámi aktuálně rezonuje. Kapku této esence smíchejte s odměřeným množstvím Essential skin serum a stvořte si tak své vlastní tělové sérum, které si zamilujete. 

BEWIT ESSENTIAL SKIN SERUM

Námi vyvinuté tělové sérum na čistě olejové bázi. Poměr jednotlivých složek jsme zvolili tak, aby se vám Essential skin serum dobře roztíralo a rychle vstřebávalo. Díky synergické kombinaci bodlákového a konopného oleje bude vaše pokožka dokonale hydratovaná a jemná na dotek.

MÁTA PEPRNÁ

Svěží esence, která pozvedá mysl a uvolňuje.

LAVENDER

Její jemně květinové a zároveň sladkohořké aroma rozvolňuje pocity napětí a celkově posiluje.

ČERVENÝ POMERANČ

Jeho teplé, citrusové a příjemně sladké aroma navozuje pocity štěstí, klidu a optimismu. 

Dárkové balení obsahuje:

  • ESSENTIAL SKIN SERUM, 200 ML
  • PEPPERMINT 5 ML
  • LAVENDER 5 ML
  • RED ORANGE 5 ML
  • LETÁK ŘEDĚNÍ ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ 

Čtěte pozorně

Esenciální oleje jsou jedny z nejsilnějších a nejkoncentrova­nějších látek v přírodě. Pro bezpečnou aplikaci je proto podle vzoru nařeďte s tělovým sérem (Essential skin serum). K dosažení požadované vůně někdy stačí opravdu jen kapka. Tělovou směs nenanášejte na citlivá místa a obličej, zejména tedy v oblasti očí - zde raději zvolte naše certifikovaná holistická séra na obličej.

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.


Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: