Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

Osvěžující chvíle klidu - dárková sada

490 Kč

Pročistěte vzduch, provoňte svůj domov a nalaďte se na vlnu svěžesti s esenciálními oleji z čisté přírody. To vše s láskou zabaleno do limitované vánoční dárkové sady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DÁRKOVÁ SADA ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ - OSVĚŽUJÍCÍ CHVÍLE KLIDU

Svěží máta peprná. Jemná levandule. Příjemně sladké aroma červeného pomeranče. Všechny tyto vůně vás doslova vtáhnou do samého středu panenské přírody. Budete se cítit jako v lese po dešti, kde se zastavil čas. Stačí se už jen nadechnout a užít si svou chvíli klidu.

Nakapejte si pár kapek do difuzéru nebo si jednoduše přivoňte. Jednotlivé olejíčky můžete různě kombinovat nebo je používat samostatně. Je jen na vás, jak s těmito zázraky naložíte. 

MÁTA PEPRNÁ

Svěží esence, která pozvedá mysl a pročišťuje vzduch od přetrvávajících e­mocí.

LEVANDULE

Její jemně květinové a zároveň sladkohořké aroma rozvolňuje pocity napětí a celkově posiluje.

ČERVENÝ POMERANČ

Jeho teplé, citrusové a příjemně sladké aroma navozuje pocity štěstí, klidu a optimismu. 

Dárkové balení obsahuje:

  • PEPPERMINT 5 ML
  • LAVENDER 5 ML
  • RED ORANGE 5 ML

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.


Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: