Magická žena - dárková sada

1 790 Kč

Hýčkejte se péčí z čisté přírody, která zpomalí stárnutí a vyzdvihne jedinečnou energii vaší krásy. To vše s láskou zabaleno do limitované vánoční dárkové sady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DÁRKOVÁ SADA ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ A PŘÍRODNÍ KOSMETIKY - MAGICKÁ ŽENA

Krása je pojmem, který nesouvisí pouze s krásou vnější, ale také s krásou niterní - pramenící z vnitřního klidu a vyrovnanosti. Milé ženy, zahrňte do svých každodenních rituálů nejen péči o své tělo, ale také péči o svého ducha. Zastavte se, vydechněte a na chvíli zapomeňte na všechno to kolem. Dovolte si jen tak být a relaxovat.

Zpříjemněte si tyto chvíle opojnou vůní ženských esencí - LEVANDER DEUX a EUCALYPTUS CAMALDULENSIS. Nakapejte si pár kapiček do difuzéru a nalaďte se na energii pocházející z čisté přírody.

Pleť. Místo, které o vás ledasco prozradí. Propisují se do ní veškeré prožité radosti, bolesti a také mocné zkušenosti, které jsou běžnou součástí života. A tak nezapomínejte na ní a odměňte jí řádnou, hloubkově působící péčí z čisté přírody - GOLD SERUM a LIFTING MASQUE.

Čistě přírodní esenciální oleje a kosmetika jsou ztělesněním nadstandardní péče. Pozvěte do svého života sílu z čisté přírody a probuďte svou vnitřní ženu, která může být utlačovaná.

GOLD SERUM

Bioaktivní fytonutrientní sérum, které obnovuje mladistvou vitalitu a elasticitu pokožky. Navíc redukuje jemné linie a vrásky.

LIFTING MASQUE

Vysoce účinná maska s vypínacím efektem, která zajišťuje důkladnou hydrataci pleti. Představuje vhodnou alternativu v boji proti předčasnému stárnutí.

LEVANDER DEUX

Pečlivě připravená směs esenciálních olejů, která ve vás vzbudí pocit svěžesti, jemnosti a krásy.

EUCALYPTUS CAMALDULENSIS

Jeho svěží, výrazné a přitom zklidňující aroma rozptyluje melancholii a obnovuje pozitivní nadhled.

Dárkové balení obsahuje:

  • GOLD SERUM 50 ML
  • LIFTING MASQUE 50 ML
  • LAVENDER DEUX 5 ML
  • EUCALYPTUS CAMALDULENSIS 5 ML

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.


Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: