Esenciální voda ze šalvěje

322 Kč
Varianta

Uvolňující esenciální voda z šalvěje pro problematickou a podrážděnou pleť se sklonem ke svědění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ VODA / HYDROLÁT / HYDROSOL

PODDEJTE SE SAMETOVÉMU POHLAZENÍ ŠALVĚJE A ZAŽIJTE PÉČI JAKO Z POHÁDKY

Šalvěj je mocnou bylinkou, která se od pradávna spojuje s věčným mládím. A to není zdaleka jediný důvod, proč byste měli tuto esenciální vodu z šalvěje zařadit do své zkrášlovací rutiny.

Mezi další cenné vlastnosti šalvěje patří silné dezinfekční [1] a stahující účinky, které dobře poslouží v péči o problematickou a aknózní pleť. Její protizánětlivé[2] účinky mohou pomoci zmírnit svědění a osvědčí se při ošetření zánětů dutiny ústní. Rovněž se uplatní v péči o pokožku postiženou plísní. Esenciální vodu z šalvěje oceníte při péči o vaše vlasy, kde se stane nenahraditelnou pomocnicí při rozčesávání a při potlačení tvorby lupů. Může se stát i součástí první pomoci při zmírnění menstruačních problémů.

Tato esenciální voda z šalvěje příznivě působí na nervový systém a bojuje proti duševnímu podráždění. Má silný zklidňující účinek, který dosahuje skvělých výsledků při nervozitě a psychické tenzi.

BENEFITY, KTERÉ VAŠÍ PLETI, KRKU A TĚLU DOPŘEJE ESENCIÁLNÍ VODA Z ŠALVĚJE

  • Hydratuje, vyrovnává pH, osvěžuje a zmírňuje podráždění
  • Má antibakteriální a stahující účinky vhodné pro ošetření aknózní a problematické pleti
  • Zmírňuje svědění a uplatňuje se v péči o pokožku postiženou plísní
  • Můžete ji aplikovat v péči o dutinu ústní i vlasovou pokožku
  • V kombinaci s řadou BEWIT HOLISTIC COSMETICS se postará o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti
  • Ženy ji ocení při menstruačních problémech
  • Duševní stránku zklidňuje, působí proti nervozitě a celkové psychické tenzi

HISTORIE

„Proč umírá člověk, jemuž roste na zahradě šalvěj?“

Toto středověké lékařské pořekadlo potvrzuje nejvyšší léčebné hodnocení šalvěje, která se už od pradávna používala na širokou škálu chorob. Mírnou nápovědu pro léčebné schopnosti dává i název rostliny, který je odvozen z řeckého slova „salvare“ neboli „spasit”.

Původ šalvěje je v oblasti Středozemí. Do střední Evropy se pravděpodobně dostala v rámci cest italských mnichů v 9. století. Odtud se později dostala z klášterních zahrad na venkov k široké veřejnosti. Původními americkými obyvateli byla šalvěj taktéž využívána k vykuřování zlých sil.

PŮVOD: BULHARSKO

Šalvěj lékařská (Salvia officinalis) je vytrvalou bylinou s kořenitou vůní, která nachází své využití jak v lidovém léčitelství, tak v naší kuchyni při přípravě mnoha pokrmů.

SLOŽENÍ

Salvia Officinalis Water, Limonene*. *přírodního původu

NÁVOD K POUŽITÍ

Aplikujte na pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče

Esenciální vodu z šalvěje můžete používat libovolně po celý den k hydrataci a osvěžení jako tonikum. Stejně tak ji můžete použít do pleťových masek nebo ji kombinovat s dalšími esenciálními vodami.

Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry ji kombinujte s našimi luxusními BEWIT kosmetickými přípravky z řady BEWIT HOLISTIC COSMETICS.

ZDROJE

[1] MENDES, Filipe Santos Ferreira, Letícia Matanovich GARCIA, Thais da Silva MORAES, et al. Antibacterial activity of salvia officinalis L. against periodontopat­hogens: An in vitro study. Anaerobe. 2020, 63. ISSN 10759964.

[2] RODRIGUES, Melissa Raboni Alves, Luiz Kae Sales KANAZAWA, Thiago Louback Machado das NEVES, et al. Antinociceptive and anti-inflammatory potential of extract and isolated compounds from the leaves of Salvia officinalis in mice. Journal of Ethnopharmacology. 2012, 139(2), 519-526. ISSN 03788741.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: