Esenciální voda z rozmarýnu

365 Kč
Varianta

Posilňující esenciální voda z rozmarýnu pro zánětlivou a mastnou pleť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ VODA / HYDROLÁT / HYDROSOL

PROBUĎTE ROZMARÝNOVOU VLÁHOU SVOU PLEŤ K ŽIVOTU

Zavřete oči a představte si, že právě sedíte na skalnatém úbočí u Středozemního moře. Fouká svěží vánek dřevité vůně a vy zažíváte příjemné zklidnění a zároveň rozproudění vnitřní energie. Přesně takový smyslný zážitek vám poskytne naše esenciální voda z rozmarýnu.

Tento 100% přírodní hydrosol v sobě také nese mnoho blahodárných vlastností, které jsou užitečné při podpoře zdravé a čisté pokožky - stimuluje mikrocirkulaci, stahuje póry, čistí pleť a navrací jí svěží vzhled a vitalitu. Antimikrobiální [1] účinky ocení především mastnější a problematické typy pleti.

Esenciální voda z rozmarýnu v sobě ukrývá i mimořádnou antioxidační [2] sílu. Tu využívá k ochraně před volnými radikály a k zabránění zánětlivým [3] procesům kůže. Pokožku též posiluje, napíná a zabraňuje jejímu stárnutí. Stejně efektivní je i v péči o vlasy, přičemž stimuluje vlasové kořínky a tím zamezuje vypadávání vlasů.

Při vašem každodenním rituálu vám zároveň rozproudí vnitřní energii, zažene pocity úzkosti, komfortně uklidní vaši mysl a zlepší vám náladu.

BENEFITY, KTERÉ VAŠÍ PLETI, KRKU A TĚLU DOPŘEJE ESENCIÁLNÍ VODA Z ROZMARÝNU

  • Hydratuje, vyrovnává pH, osvěžuje a prokrvuje pokožku
  • Čistí pleť, chrání před volnými radikály a má protizánětlivé ú­činky
  • Dokáže stimulovat mikrocirkulaci krve a tím podpořit vnitřní očistu pleti
  • V kombinaci s řadou BEWIT HOLISTIC COSMETICS se postará o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti
  • Je vhodná pro mastné a zánětlivé typy pleti
  • Povzbudí, odhání deprese a úzkost, zkoncentruje mysl a dodá elán k životu

HISTORIE

Hádejte, z jakého důvodu nosili Římané věnce z rozmarýnu na hlavách?

Rozmarýnu se nejlépe daří v blízkosti moře, a proto mu od starověkých Římanů byl přisouzen název „mořská rosa“. Je známým faktem, že rozmarýn má vliv na zlepšování paměti - ostatně právě proto starověcí Římané nosili věnce z rozmarýnu na hlavách. Rozmarýnové větve byly i v domech jako ochrana před černou pandemií. Do dalších koutů Evropy se dostal prostřednictví římského tažení. Na popud Karla Velikého se začal pěstovat v klášterních zahradách. Staří Řekové zasvětili rozmarýn bohyni lásky Afrodité.

PŮVOD: BULHARSKO

Rozmarýn lékařský (Rosmarinus officinalis) je léčivou rostlinou rostoucí v suchých místech v blízkosti mořského pobřeží. Známý je především v gastronomii jako koření, kde pomáhá zlepšovat trávení nebo nízký tlak.

SLOŽENÍ

Rosmarinus Officinalis Flower Water, Limonene*. *přírodního původu

NÁVOD K POUŽITÍ

Aplikujte na pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče

Esenciální vodu z rozmarýnu můžete používat libovolně po celý den k hydrataci a osvěžení jako tonikum. Stejně tak ji můžete použít do pleťových masek nebo ji kombinovat s dalšími esenciálními vodami.

Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry ji kombinujte s našimi luxusními BEWIT kosmetickými přípravky z řady BEWIT HOLISTIC COSMETICS.

ZDROJE

[1] JIANG, Yang, Nan WU, Yu-jie FU, Wei WANG, Meng LUO, Chun-jian ZHAO, Yuan-gang ZU a Xiao-lei LIU. Chemical composition and antimicrobial activity of the essential oil of Rosemary. Environmental Toxicology and Pharmacology. 2011, 32(1), 63-68. ISSN 13826689.

[2] RAŠKOVIĆ, A., N. PAVLOVIĆ, S. VUKMIROVIĆ, M. MIKOV, I. MILANOVIĆ a T. ĆEBOVIĆ. Antioxidant activity of rosemary (Rosmarinus officinalis L.) essential oil and its hepatoprotective potential. BMC Complementary and Alternative Medicine. 2014, 14. ISSN 14726882.

[3] ARRANZ, E., J. MES, H.J. WICHERS, L. JAIME, J.A. MENDIOLA, G. REGLERO a S. SANTOYO. Anti-inflammatory activity of the basolateral fraction of Caco-2 cells exposed to a rosemary supercritical extract. Journal of Functional Foods. 2015, 13, 384-390. ISSN 17564646.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: