Esenciální voda z heřmánku římského, 200 ml

322 Kč

Vyvažující esenciální voda heřmánku římského je vhodná pro každý typ pleti - včetně pleti citlivé, suché a problematické.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ VODA / HYDROLÁT / HYDROSOL

DOPŘEJTE SI OPRAVDOVÝ BALZÁM PRO SVÉ TĚLO I DUŠI

Vůně květinového pole prohřátého sluncem a stejně tak čaje s jemným nádechem medu a linoucími se tóny zralých jablek. Přesně to jsme transformovali do esenciální vody z heřmánku římského, který si vás bude hýčkat tou nejšetrnější péčí.

Esenciální voda z heřmánku římského je vhodná pro ošetření především citlivé a podrážděné pokožky se sklonem k zarudnutí. Účinně pomáhá při zmírnění svědění a otoků[1]. Oceníte ji také jako první pomoc při spálení sluncem. Svou jemností a příjemnou konejšivou vůní si ji zamiluje i jemná pokožka nejen dospělých. Kromě toho se zdařile uplatňuje jako osvěžující tonikum.

Tento harmonizující hydrosol je nejen opravdovým balzámem pro tělo, ale i duši. Účinným způsobem vaši pleť zjemní, zklidní, zvláční a zároveň vás uvolní od napětí a frustrací.

BENEFITY, KTERÉ VAŠÍ PLETI, KRKU A TĚLU DOPŘEJE ESENCIÁLNÍ VODA Z HEŘMÁNKU ŘÍMSKÉHO

  • Hydratuje, vyrovnává pH, uklidňuje, osvěžuje a zbavuje nepříjemného pocitu napjatosti
  • V kombinaci s řadou BEWIT HOLISTIC COSMETICS se postará o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti
  • Napomáhá k eliminaci otoků a zarudnutí
  • Je vhodná především pro citlivou, suchou a problematickou pleť
  • Stejně tak je skvělou společnicí během dne - k dočištění a k tonizaci
  • Napomáhá k nervovému uvolnění napětí a uklidňuje mysl

HISTORIE

Heřmánek římský je známý svými léčivými vlastnostmi už od starověku

Ve starém Egyptě kromě toho, že byl klíčovou rostlinou v lékařství, sloužil zároveň k invokaci Boha Slunce Ra. Ke zmírnění horečky ho používal samotný „otec medicíny“ Hippokrates. Heřmánek byl jako první uveden v lékopisu ve Würtenbergu jako lék proti plynatosti, bolesti, trávicím potížím a lék na odvodnění.

PŮVOD: BULHARSKO

Heřmánek římský (Anthemis Nobilis) je nízká vytrvalá rostlina jejíž původním domovem je středomořská oblast. Esenciální voda z heřmánku římského se vyrábí z čerstvých heřmánkových květů, které se pěstují a destilují v Bulharsku. Voda se odebírá během píku průtoku oleje, proto získává tak nezaměnitelně nasládlé aroma.

SLOŽENÍ

Anthemis Nobilis Flower Water.

NÁVOD K POUŽITÍ

Aplikujte na pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče

Esenciální vodu z heřmánku římského můžete používat libovolně po celý den k hydrataci a osvěžení jako tonikum. Stejně tak ji můžete použít do pleťových masek nebo ji kombinovat s dalšími esenciálními vodami.

Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry ji kombinujte s našimi luxusními BEWIT kosmetickými přípravky z řady BEWIT HOLISTIC COSMETICS.

ZDROJE

[1] Medical importance of Anthemis nobilis (Chamaemelum nobile)-a review. As. J. Pharm. Sci. Technol, 6(2), 89-95

[2] MOJAY, G. Aromaterapie pro léčení duše. 2000. Naklada­telství Alternativa. ISBN: 978-80-85993-64-6.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: