BEWIT esenciální voda z geránie (hydrolát)

237 Kč 433 Kč od 237 Kč
Varianta

Osvěžující esenciální voda pro suchou, citlivou a problematickou­ pleť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esenciální voda z geránie

Stejně jako ranní mlha lehce unášená svěžím vánkem, esenciální voda z geránie zahalí vaši pokožku komfortem a láskyplnou péčí s povznášející vůní. Předností tohoto botanického klenotu jsou zejména její konejšivé a zjemňující účinky, které mohou být využity proti neduhům způsobené sluncem, hmyzem či po holení. Adaptogenické vlastností geránia pomáhají podpořit přirozenou hydrolipidovou vrstvu a nastolit tak správnou rovnováhu. [1] Stává se proto ideálním pomocníkem zejména pro suchou, přetíženou a problematickou pokožku. Hydrosol z geránie pleť lehce vyčistí, tonizuje ji a má lehce stahující účinky. Pokožka po jeho aplikaci zůstane příjemně zklidněná a občerstvená.

  • Adaptogen - pomáhá obnovit správné pH pokožky a přirozenou bariéru
  • V kombinaci s řadou BEWIT HOLISTIC COSMETICS se postarají o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti
  • Působí jako humektant - přitahuje a udržuje v pleti potřebnou vlhkost
  • Sjednocuje, rozjasňuje, jemně čistí a tonizuje
  • Zklidňuje citlivou a podrážděnou pokožku (vhodné po holení či štípnutí hmyzem)
  • Květinové nasládlé vůně s růžovým nádechem navozuje klidnou a pozitivní náladu a podporuje tvořivost

Historie:

Historie geránia sahá až do starého Řecka a Egypta, kde byla využívána k hojení ran a jizev. Ceněná byla taktéž díky svým pozitivním účinkům na krásu. Díky své vůni je častokrát zaměňovaná s růží, proto může být její náhražkou, neboť je i podstatně levnější. Často zdobila okna našich babiček a v současnosti její obliba opět roste.

Původ a pěstování: Indie

Geránie lat. Pelargonium graveolens je rostlina z čeledi kakostovitých s rozvětveným keřem a růžovým květenstvím dorůstající výšky až 1,5 m. Hojně je pro kosmetický a parfumérský průmysl pěstována V Egyptě, nebo Rusku, ale její původ sahá až do jižní Afriky.

Složení a vlastnosti:

Pelargonium Graveolens Flower water, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Citral*, Limonene*

*přírodního původu

Návod k použití:

Aplikujte na pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče. Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry kombinujte s našimi luxusními BEWIT kosmetickými přípravky z řady BEWIT HOLISTIC COSMETICS. Esenciální vody lze použít libovolně po celý den k hydrataci a osvěžení jako tonikum. Lze použít do pleťových masek nebo kombinovat s dalšími esenciálními vody.

Zdroje:

[1] Mahantesh PS. Aromatherapy complimentary and alternative medicine. Journal of Pharmacognosy and Phytochemistry, 2018, 7(4): 436–439.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: