Esenciální voda z anýzu

322 Kč
Varianta

Multifunkční esenciální voda z anýzu je ideální pro všechny typy pleti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ VODA / HYDROLÁT / HYDROSOL

DOPŘEJTE SI DLOUHOTRVAJÍCÍ KOMFORT S ESENCIÁLNÍ VODOU Z ANÝZU

Nezaměnitelná atmosféra u hřejivého krbu, útulná pospolitost, pohoda a nevyčerpatelná radost z okamžiků, ze kterých dýchá naprostá harmonie a naplnění. Přesně takový smyslový zážitek vám dopřeje naše esenciální voda z anýzu. Spolehlivě zastane funkci ve vaší zkrášlovací rutině, v podpoře správného fungování těla i jako posilovač dobré nálady.

Jedná se o multifunkční hydrosol, který můžete použít jako pleťový toner nebo osvěžovač místnosti. Primární terapeutický účinek tkví v obsahu anetolu, který uvolní nervové napětí a povznese vás. Zároveň ženám pomůže při hormonální nerovnováze. Působí i proti kožním plísním [1].

Esenciální vodu z anýzu můžete využít jako spolehlivý odpuzovač hmyzu. Nastříkejte mlhu na svou pokožku nebo do prostoru a ponořte se do dlouhotrvajícího komfortu.

BENEFITY, KTERÉ VAŠÍ PLETI, KRKU A TĚLU DOPŘEJE ESENCIÁLNÍ VODA Z ANÝZU

  • Hydratuje, tonizuje, vyrovnává pH a osvěžuje
  • V kombinaci s řadou BEWIT HOLISTIC COSMETICS se postará o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti
  • Antifungální účinek předurčuje tuto esenciální vodu k ošetření kožních plísní
  • Je vhodnou pomocnicí při hormonální nerovnováze
  • Je ideální na cesty jako repelent
  • Osvěžuje vzduch v místnosti
  • Povznáší a uvolňuje nervové napětí

HISTORIE

Anýz jako účinný lék proti moru. A nejen to.

Anýz původně pochází ze Středomoří, konkrétně z Malé Asie. Byl součástí staroegyptské tradiční medicíny. V antice se zase podávaly anýzové dorty po ukončení velké hostiny, a to pro zlepšení trávení. Hippokrates používal anýz při problémech s dýchacím ústrojím. Ve středověku byl považován za účinný lék proti moru.

PŮVOD: BULHARSKO

Bedrník anýz (Pimpinella anisum) je jednoletou bylinkou dorůstající do výšky asi 60 cm. Pro léčebné využití i jako koření se používá dvounažka – plod zelenošedé, šedožluté či šedohnědé barvy. Slouží k podpoře vykašlávání nebo k zamezení zápachu z úst.

SLOŽENÍ

Pimpinella Anisum Fruit Water, Limonene*. *přírodního původu

NÁVOD K POUŽITÍ

Aplikujte na pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče

Esenciální vodu z anýzu můžete používat libovolně po celý den k hydrataci a osvěžení jako tonikum. Stejně tak ji můžete použít do pleťových masek nebo ji kombinovat s dalšími esenciálními vodami.

Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry ji kombinujte s našimi luxusními BEWIT kosmetickými přípravky z řady BEWIT HOLISTIC COSMETICS.

ZDROJE

[1] ALHAJJ, M.S., M.A.A. QASEM, A.R. JAR EL NABI a S.I. AL-MUFARREJ. In-vitro antibacterial and antifungal effects of high levels of Chinese star anise. Revista Brasileira de Ciencia Avicola. 2019, 21(1). ISSN 1516635X.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: