Esenciální voda z řebříčku BIO

365 Kč
Varianta

Ochranná BIO esenciální voda z řebříčku, která je ideální pro zánětlivou pleť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ VODA / HYDROLÁT / HYDROSOL

OSVĚŽUJÍCÍ MLHA Z ŘEBŘÍČKU VÁS PODPOŘÍ V DLOUHOTRVAJÍCÍ DUŠEVNÍ A TĚLESNÉ CELISTVOSTI

Poklad z přírody, který vás uvítá na slunných loukách svými květy, které připomínají nadýchané obláčky, a lístky podobající se starému žebříku. Řeč je o mocném řebříčku, jehož cenných vlastností využíval i bájný hrdina Achilles pro ošetření zranění z trojských bojů.

Nemusíte však být hrdina, aby tato něžná, ale silně působící bylina poskytla stejné služby i vám. BIO esenciální voda z řebříčku vám tak nabídne exkluzivní ochranu pokožky při infekcích a zánětech kůže. Je první pomocí při zevním ošetření drobných popálenin a odřenin, štípanců od hmyzu a k zacelení malých ranek, včetně těch zanícených [1][2].

Vzhledem ke svým protizánětlivým účinkům [3] se schopně vypořádá s kožními problémy jako jsou svědivé ekzémy, lupénka či zánětlivé akné. Reguluje tvorbu kožního mazu a má mírně stahující účinky. Navíc pomáhá při ošetření rozšířených žilek a jemně podporuje kožní mikrocirkulaci, čímž dodává pleti zdravě rozzářený vzhled. Proto je tato BIO esenciální voda jak stvořená pro mastnější a problematický typ pleti. Může být i podpůrným prostředkem při nepříjemných menstruačních příznacích. Působí jako strážce, dodává odvahu a pomůže i při nesnadném usínání.

Osvěžte se ochrannou mlhou této způsobilé byliny a ponořte se do dlouhotrvající duševní a tělesné celistvosti.

BENEFITY, KTERÉ VAŠÍ PLETI, KRKU A TĚLU DOPŘEJE BIO ESENCIÁLNÍ VODA Z ŘEBŘÍČKU

  • Čistí, osvěžuje, obnovuje rovnováhu pH a tonizuje pokožku
  • Je vhodná k ošetření rozšířených žilek, drobných popálenin, štípanců od hmyzu a k zacelení zanícených ranek
  • Příznivě působí na nespočet kožních problémů jako jsou zánětlivé akné, lupénka a různé typy ekzémů
  • Má antiseptické a mírně stahující účinky, podporuje mikrocirkulaci kůže
  • Reguluje tvorbu kožního mazu a je vhodná pro mastný a problematický typ pleti
  • V kombinaci s řadou BEWIT HOLISTIC COSMETICS se postará o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti
  • Je podpůrným prostředkem při menstruačních problémech
  • Má ochrannou energii, uklidňuje a pomáhá při nespavosti

HISTORIE

Achilles využíval řebříček k ošetření ran, Číňané zase při věštbách

Původ řebříčku je v Evropě a v Asii, ale dnes ho najdeme i v Americe a Austrálii. První záznamy o léčivých vlastnostech řebříčku spadají do období přibližně 1200 př.n.l., kdy trojský bojovník Achilles používal řebříček k ošetření ran svých vojáků a díky čemuž byl řebříček i po něm pojmenován (Achillea millefolium). Za přímo magickou rostlinu byl považován v Číně, kde byl využíván při věštbách pomocí knihy I-ťing neboli Knihy proměn.

PŮVOD: BULHARSKO

Řebříček obecný (Achillea millefolium) je vytrvalou bylinou, která svůj český název získala na základě podobnosti se starým žebříkem. Není nijak náročný na půdní podmínky. Dává však přednost sušším půdám. V lidovém léčitelství se používá na zlepšení chuti k jídlu a k trávení. Působí na krevní oběh.

SLOŽENÍ

Achillea Millefolium Flower Water, Limonene*. *přírodního původu

NÁVOD K POUŽITÍ

Aplikujte na pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče

BIO esenciální vodu z řebříčku můžete používat libovolně po celý den k hydrataci a osvěžení jako tonikum. Stejně tak ji můžete použít do pleťových masek nebo ji kombinovat s dalšími esenciálními vodami.

Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry ji kombinujte s našimi luxusními BEWIT kosmetickými přípravky z řady BEWIT HOLISTIC COSMETICS.

ZDROJE

[1] An invivo Survey on Effect of Essential Oil of Achillea millefolium on Wound Healing in Chicken (Geometrical Study). Journal of Natural Remedies. 2013, 14(1), 93-97. ISSN 09725547.

[2] UYAR, Ahmet, Turgut AKYOL, Turan YAMAN a Ömer Faruk KELEŞ. A Histopathological and Biochemical Investigation of the Wound Healing and Oxidative Stress Effect on the Wound Model of the Achillea millefolium in Rats. Van Veterinary Journal. 2017, 28(3), 157-163. ISSN 21493359.

[3] TOHAMY, M.A. Anti-inflammatory, antipyretic and analgesic effect of Achillea millefolium and Salix plants. Journal of Veterinary Medical Research [online]. 2007, 17(1), 86-92. ISSN 23570512.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: