Esenciální voda z pelyňku BIO

365 Kč
Varianta

Magická BIO esenciální voda z pelyňku, která je vhodná pro všechny typy pleti, včetně pleti mastné a citlivé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ VODA / HYDROLÁT / HYDROSOL

MAGICKÁ SÍLA, SE KTEROU OČISTÍTE POKOŽKU, ZBYSTŘÍTE MYSL A OŽIVÍTE SVÉHO DUCHA

Úchvatná bylinka, která se stala symbolem všeho hořkého a dodnes se využívá v magii k zahnání negativní energie. Svou magickou sílu uplatňuje i v osobní péči o pokožku, která je v souladu s holistickým přístupem.

Rozprašte mlhu na pokožku a užijte si aromatickou hydrataci během celého dne. Je vhodná pro všechny typy pleti, ale největší radost z ní bude mít mastná a problematická pokožka. Má protiplísňový [1] a protizánětlivý [2] účinek, který se sejde ruku v ruce při ošetření citlivé a podrážděné pokožky či zevních infekcích. Tento energizující hydrosol podpoří hluboké dýchání, zbystří mysl a oživí vašeho ducha.

BENEFITY, KTERÉ VAŠÍ PLETI, KRKU A TĚLU DOPŘEJE BIO ESENCIÁLNÍ VODA Z PELYŇKU

  • Čistí, obnovuje rovnováhu pH a tonizuje pokožku
  • Je vhodná k ošetření problematické a mastné pleti
  • Bojuje proti plísním
  • Je skvělým podpůrným prostředkem k hojení zevních infekčních poranění
  • V kombinaci s řadou BEWIT HOLISTIC COSMETICS se postará o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti
  • Hodí se na cesty jako odpuzovač hmyzu
  • Má uklidňující účinek, který je vhodný při napětí či nespavosti
  • Na mentální úrovni vycentruje mysl a oživí ducha

HISTORIE

Latinské jméno pelyňku je spjaté s Artemis, bohyní lovu a Měsíce

Léčivých účinků pelyňku využívali Egypťané už 2000 let před n.l., kdy vyráběli z pelyňku léčivé prostředky tišící bolest. Ve starověkém Řecku a Římě se pelyněk přidával do nápojů. Už tehdy se stal symbolem hořkosti, což ho dodnes předurčuje k léčení žaludku a celého trávicího ústrojí. Latinské jméno této bylinky je spjato s bohyní Artemis, přičemž má pelyněk samotnou bohyni ztělesňovat.

PŮVOD: BULHARSKO

Pelyněk pravý (Artemisia absinthium) je vytrvalou, 120 cm vysokou bylinou. Hlavní složkou silice je thujón, který ve vyšších dávkách může vyvolat opojné stavy a závratě. Nejvyšší obsah silice je v době zralosti. Obvykle je pelyněk podáván formou nálevu, kdy je schopen zlepšovat trávení, likvidovat střevní parazity, odstranit pocit nadýmání a srovnat nepravidelnou menstruaci. Používá se při přípravě mnoha nahořklých alkoholických nápojů, z nichž nejznámější je likér Absinth.

SLOŽENÍ

Artemisia Absinthium Water, Linalool*. *přírodního původu

NÁVOD K POUŽITÍ

Aplikujte na pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče

BIO esenciální vodu z pelyňku můžete používat libovolně po celý den k hydrataci a osvěžení jako tonikum. Stejně tak ji můžete použít do pleťových masek nebo ji kombinovat s dalšími esenciálními vodami.

Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry ji kombinujte s našimi luxusními BEWIT kosmetickými přípravky z řady BEWIT HOLISTIC COSMETICS.

ZDROJE

[1] LIU, Ting-ting, Hai-bin WU, Hai-bo WU a Jing ZHANG. Wormwood (Artemisia absinthium L.) as a promising nematicidal and antifungal agent: Chemical composition, comparison of extraction techniques and bioassay-guided isolation. Industrial Crops. 2019, 133, 295–303. ISSN 09266690.

[2] KIM, Wan-su, Sunwoo LEE, Hyoung-shik SHIN a Wonyong KIM. Anti-inflammatory, Antioxidant and Antimicrobial Effects of Artemisinin Extracts from Artemisia annua L. Korean Journal of Physiology. 2015, 19(1), 21–27. ISSN 12264512.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: