Esenciální voda z myrhy BIO

365 Kč
Varianta

Vitalizující esenciální voda z myrhy je vhodná pro povadlou a dehydratovanou pleť, která je náchylná k rozšířeným pórům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POSKYTNĚTE SVÉ POKOŽCE NADSTANDARDNÍ PÉČI Z TÉTO CTĚNÉ ROSTLINY

Uklidňující teplá energie ukrytá do omamné pryskyřičné vůně s opojnými dřevitými tóny, která vás ihned přenese do naprosté oázy klidu. Tak přesně takové pocity ve vás vzbudí tato BIO esenciální voda z myrhy, jedné z nejstarších známých aromatických substancí.

Kromě své mocné dlouhotrvající vůně je myrha po staletí ceněná díky svým terapeutickým účinkům. K její trvalé oblibě výrazně přispěly i antiseptické účinky [1]. Svou podobnost jak po medicínské, tak i po náboženské stránce sdílí s kadidlem, proto se často společně párují, aby navzájem své účinky doplnily.

Zahalte se do mlhy této ctěné rostliny a poskytněte svojí pokožce nadstandardní péči, která se vám odmění zářivějším a vitálnějším vzhledem.

BENEFITY, KTERÉ VAŠÍ PLETI, KRKU A TĚLU DOPŘEJE BIO ESENCIÁLNÍ VODA Z MYRHY

  • Chrání proti znečištění, obnovuje rovnováhu pH, osvěžuje a tonizuje pokožku, stahuje póry
  • Udržuje pokožku hladkou a současně výrazně zvyšuje její vitalitu
  • V kombinaci s řadou BEWIT HOLISTIC COSMETICS se postará o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti
  • Nejen v parných dnech může skvěle zastat funkci tělového spreje
  • Pomáhá uklidnit přehlcenou mysl, předchází obavám a duševnímu rozrušení
  • Antiseptické účinky myrhy jsou perfektním základem pro dentální hygienu

HISTORIE

Myrha - jeden z darů mudrců při Kristově narození

Myrha tak hraje důležitou roli při náboženských ceremoniích už od nepaměti. Své blahodárné účinky však uplatnila i v medicíně starých Egypťanů, Řeků a Římanů, kde byla hojně využívanou ingrediencí do léčivých mastí a balzámů. Stejně jako kadidlo byla a dodnes je používána jako pohřební rostlina, neboť se řadí mezi nejlepší utišovatele nitra [2].

PŮVOD A PĚSTOVÁNÍ: MAROKO

Myrha (Commiphora molmol) je pryskyřičný produkt zakrnělého keře, který roste zejména na Středním východě, v severní Africe a v Indii. Cenná pryskyřice se získává z kůry kmene, ze které vytéká v podobě nahnědlých poloprůhledných „slz“, které na vzduchu tvrdnou.

BIO esenciální voda z myrhy vznikla parní destilací pryskyřice rozpuštěné ve vodě. Díky tomu se zachovaly všechny její aktivní vlastnosti.

SLOŽENÍ

Commiphora Myrrha Resin Water. *Případné sedliny nebo zakalení není na závadu výrobku.

NÁVOD K POUŽITÍ

Aplikujte na pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče

BIO esenciální vodu z myrhy můžete používat libovolně po celý den k hydrataci a osvěžení jako tonikum. Stejně tak ji můžete použít do pleťových masek nebo ji kombinovat s dalšími esenciálními vodami.

Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry ji kombinujte s našimi luxusními BEWIT kosmetickými přípravky z řady BEWIT HOLISTIC COSMETICS.

Upozornění:

Oproti ostatním esenciálním vodám je obal tohoto produktu nově opatřen kapátkem s plastovým víčkem. Nahradili jsme původní pumpičku, která se ucpávala sedimenty.

ZDROJE

[1] Azizah Al-Mobeeriek. Effects of myrrh on intra-oral mucosal wounds compared with tetracycline- and chlorhexidine-based mouthwashes. Clin Cosmet Investig Dent, 2011. 3:53-8.

[2] MOJAY, G. Aromaterapie pro léčení duše. 2000. Nakladatelsví Alternativa. ISBN: 978-80-85993-64-6.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: