Esenciální voda z meduňky BIO

365 Kč
Varianta

Hluboce harmonizující BIO esenciální voda z meduňky s blahodárnými účinky pro citlivou, podrážděnou a mastnou pleť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ VODA / HYDROLÁT / HYDROSOL

JEDINEČNÁ MOŽNOST, KDY MŮŽETE HODIT SVÉ STAROSTI ZA HLAVU A NECHAT SE SVÉST VLNOU OPOJNÉ RELAXACE

V dnešní uspěchané době se velmi snadno dostanete do duševní a tělesné nerovnováhy. S BIO esenciální vodou ze skvostné meduňky však můžete směle vaše starosti hodit za hlavu. Teplé tóny se svěžím citronovým nádechem pohladí vaši duši harmonií a klidem a zanechá vám příjemný pocit celistvosti. Její hluboce zklidňující a uvolňující účinky sníží projevy úzkosti a zavanou vás na vlnu relaxace. Díky těmto žádoucím atributům dokáže BIO esenciální voda z meduňky rozptýlit stres a napětí i v obličeji.

Svými antibakteriál­ními [1] a protizánětlivými účinky [2] působí BIO esenciální voda z meduňky jako jemné čisticí tonikum, vhodné na zklidnění podrážděné pokožky a ekzémů. Obnovuje rovnováhu pleti, normalizuje ji a vyrovnává její tón. Je proto vhodná i pro mastnou a smíšenou pleť. Dokáže regulovat tvorbu kožního mazu a lehce si tak poradí i s nadměrně mastícími se vlasy.

BIO esenciální voda z meduňky je tak šetrná, že ji bez obav můžete využít pro péči o jemnou dětskou pokožku. Jemným nástřikem na ložní prádlo bude na vás působit jako ukolébavka při problémech s nespavostí.

BENEFITY, KTERÉ VAŠÍ PLETI, KRKU A TĚLU DOPŘEJE BIO ESENCIÁLNÍ VODA Z MEDUŇKY

  • Obnovuje rovnováhu pH, osvěžuje a tonizuje pokožku, čistí a stahuje póry
  • Je vhodná pro podrážděnou a mastnou pleť se sklonem k ekzémům
  • V kombinaci s řadou BEWIT HOLISTIC COSMETICS se postará o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti
  • Je ideální k regeneraci mastící se vlasové pokožky se sklonem k lupům a ke snadnějšímu rozčesávání vlasů
  • Nejen v parných dnech skvěle zastane funkci osvěžujícího tělového spreje
  • Zklidňuje pokožku po holení či depilaci
  • Při projevech strachu a úzkostí, uvolňuje napětí a poskytuje relaxaci

HISTORIE

Meduňka lékařská je jednou z nejznámějších léčivých bylin

Meduňku lékařskou využíváme od pradávna. Už kolem roku 960 ji pěstovali Arabové, kteří ji posléze dovezli i do Evropy, kde ji Římané používali proti srdečním chorobám. Vzhledem ke svým mimořádným zklidňujícím účinkům na celý organismus ji proslulý lékař Paracelsus nazýval elixírem života. V 17. století se meduňka nakládala v lihu a pod názvem karmelitské kapky se využívá dodnes.

PŮVOD: BULHARSKO

Lze s jistotou říct, že meduňka (Melissa officinali) získala svou pozornost především díky svým léčivým účinkům. Jako okrasná květina totiž není příliš vhodná.

Meduňka lékařská je vytrvalou nenáročnou bylinkou s příjemným citronovým nádechem. Její chuť je podobná medu. Z té vyplývá i její pojmenování. Kvete především v letních měsících, kdy v průběhu květu se mění také i její léčivé vlastnosti. Bylinka u nás neroste volně, ale pouze se pěstuje.

SLOŽENÍ

Melissa Officinalis Leaf Water, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool. *přírodního původu

NÁVOD K POUŽITÍ

Aplikujte na pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče

BIO esenciální vodu z meduňky můžete používat libovolně po celý den k hydrataci a osvěžení jako tonikum. Stejně tak ji můžete použít do pleťových masek nebo ji kombinovat s dalšími esenciálními vodami.

Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry ji kombinujte s našimi luxusními BEWIT kosmetickými přípravky z řady BEWIT HOLISTIC COSMETICS.

ZDROJE

[1] MIRAJ, S. a S. KIANI. Melissa officinalis L: A Review Study With an Antioxidant Prospective. Journal of evidence-based complementary.2017, 22(3), 385-394. ISSN 21565899.

[2] BOUNIHI, Amina, Ghizlane HAJJAJ, Rachad ALNAMER, Yahia CHERRAH a Amina ZELLOU. In Vivo Potential Anti-Inflammatory Activity of Melissa officinalis L. Essential Oil. Advances in Pharmacological Sciences. 20131-7. ISSN 16876334.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: