BEWIT BIO esenciální voda z kadidla (hydrolát)

337 Kč 897 Kč od 337 Kč
Varianta

Energetická esenciální voda pro zralou, dehydratovanou a citlivou pleť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO Esenciální voda z kadidla

Nasyťte pokožku duší rostliny přeměněnou na voňavý hydrosol. BIO esenciální voda z kadidla představuje jedinečný transformativní doplněk s magickým charakterem v péči o vaši pleť. Její doménou je především adstringentní účinek, což ji činí skvělou volbou pro aplikaci těsně před nanesením séra. Energizující kompozice esenciální vody má schopnost tónovat a celkově zlepšovat strukturu pokožky. Antiseptické a protizánětlivé vlastnosti kadidla umožňuje aplikaci taktéž při tvorbě ekzémů, vředů či jiných zánětlivých stavů kůže.[1][2] Zdatně působí v psychologické a duševní rovině, což dávno potvrzuje náboženská a duševní tradice po celém světě. Mystická balzámová vůně s dřevnatými podtóny uklidňuje mysl při stavech duševního neklidu a podpoří tak i psychickou regeneraci. Proto může být vhodným společníkem při meditativních rituálech nebo józe.

  • Hydratuje, vyrovnává pH, uklidňuje, osvěžuje a rozjasňuje pokožku
  • V kombinaci s řadou BEWIT HOLISTIC COSMETICS se postarají o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti
  • Protizánětlivý účinek kadidla umožňuje být podpůrným prostředkem taktéž v dentální hygieně nebo při zánětlivých stavech pokožky či kousnutí hmyzem
  • Antiseptické vlastnosti spolu s její pryskyřičnou dřevitou vůní ji činí skvělým tonikem pro muže po holení
  • Osvěžuje vzduch v místnosti
  • Na každodenní úrovni může být vhodný při stavech duševního neklidu a strachu

Historie:

Boswellia serrata neboli Kadidlovník pilovitý má neodmyslitelné místo v tradiční indické medicíně, kde je pryskyřice používána po více jak 5000 let. Ne nadarmo byla v minulosti jednou z nejcennějších komodit. Jedním z triumfů kadidlovníku je boswellová kyselina. Kadidlo je tradičně nedílnou součástí v náboženských a duchovních rituálech již po staletí, kdy bylo zasvěcováno různým božstvům. Jeho důležitost dokazuje i to, že se v Bibli o něm píše na dvaadvaceti místech. [3]

Vyrobeno: Česká republika

Původ a pěstování: Maroko

Kadidlo je malým stromem, jehož kůra v sobě ukrývá tolik cennou pryskyřici, která jeho zářezy vytéká. Následným vysýcháním se formuje nahnědlá substance, ze které se parní destilací získává esenciální olej. Z několika historických pramenů je původ kadidla přisuzován Střednímu východu, severní Africe nebo Indii, odkud pochází právě Boswellia serrata, použita pro přípravy naši BIO Esenciální vody.

Složení a vlastnosti:

Boswellia Serrata Water, Linalool*, Limonene*

*přírodního původu

Návod k použití:

Aplikujte na pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče. Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry kombinujte s našimi luxusními BEWIT kosmetickými přípravky z řady BEWIT HOLISTIC COSMETICS. Esenciální vody lze použít libovolně po celý den k hydrataci a osvěžení jako tonikum. Lze použít do pleťových masek nebo kombinovat s dalšími esenciálními vody.

Zdroje:

[1] SIDDIQUI, M. Z. Boswellia Serrata, A Potential Antiinflammatory Agent: An Overview. Indian Journal of Pharmaceutical Sciences . 2011, 73(3), 255–261. ISSN 0250474X.

[2] AL-YASIRY, A. R. a B. KICZOROWSKA. Frankincense–therapeutic properties. Postepy higieny i medycyny doswiadczalnej. 2016, 70, 380–91.ISSN 17322693.

[3] MOJAY, G. Aromaterapie pro léčení duše. 2000. Nakladatelství Alternativa. ISBN: 978–80–85993–64–6.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: