Esenciální voda z kadidla BIO

365 Kč
Varianta

Energetická BIO esenciální voda z kadidla pro zralou, dehydratovanou a citlivou pleť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

JEDINEČNÝ TRANSFORMATIVNÍ DOPLNĚK S MAGICKÝM CHARAKTEREM V PÉČI O VAŠI POKOŽKU

Doménou BIO esenciální vody z kadidla je především stahující účinek, což ji činí skvělou volbou pro aplikaci těsně před nanesením séra. Energizující kompozice esenciální vody má schopnost tónovat a celkově zlepšovat strukturu pokožky. Antiseptické a protizánětlivé vlastnosti kadidla umožňuje aplikaci taktéž při tvorbě ekzémů, vředů či jiných zánětlivých stavů kůže [1][2].

Zdatně působí v psychologické a duševní rovině, což dávno potvrzuje náboženská a duševní tradice po celém světě. Mystická balzámová vůně s dřevnatými podtóny uklidňuje mysl při stavech duševního neklidu a podpoří tak i psychickou regeneraci. Proto může být vhodným společníkem při meditativních rituálech nebo józe.

BENEFITY, KTERÉ VAŠÍ PLETI, KRKU A TĚLU DOPŘEJE BIO ESENCIÁLNÍ VODA Z KADIDLA

  • Hydratuje, vyrovnává pH, uklidňuje, osvěžuje a rozjasňuje pokožku
  • V kombinaci s řadou BEWIT HOLISTIC COSMETICS se postará o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti
  • Protizánětlivý účinek kadidla je podpůrným prostředkem taktéž v dentální hygieně nebo při zánětlivých stavech pokožky či kousnutí hmyzem
  • Antiseptické vlastnosti spolu s její pryskyřičnou dřevitou vůní ji činí skvělým tonikem pro muže po holení
  • Osvěžuje vzduch v místnosti
  • Na každodenní úrovni může být vhodná při stavech duševního neklidu a strachu

HISTORIE

V Bibli se o kadidlu píše na 22 místech

Kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata) má neodmyslitelné místo v tradiční indické medicíně, kde se pryskyřice používá po více jak 5000 let. Ne nadarmo byla v minulosti jednou z nejcennějších komodit. Jedním z triumfů kadidlovníku je boswellová kyselina.

Kadidlo je zároveň nedílnou součástí náboženských a duchovních rituálů už po staletí, kdy se zasvěcovalo různým božstvům. Jeho důležitost dokazuje i to, že se v Bibli o něm píše na dvaadvaceti místech [3].

PŮVOD A PĚSTOVÁNÍ: MAROKO

Kadidlo je malým stromem, jehož kůra v sobě ukrývá tolik cennou pryskyřici, která jeho zářezy vytéká. Následným vysycháním se formuje nahnědlá substance, ze které se parní destilací získává esenciální olej.

Z několika historických pramenů se původ kadidla přisuzuje Střednímu východu, severní Africe nebo Indii, odkud pochází právě Boswellia serrata. Tu používáme pro přípravy naší BIO esenciální vody.

SLOŽENÍ

Boswellia Serrata Water, Linalool*, Limonene*. *přírodního původu

NÁVOD K POUŽITÍ

Aplikujte na pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče

Esenciální vodu z anýzu můžete používat libovolně po celý den k hydrataci a osvěžení jako tonikum. Stejně tak ji můžete použít do pleťových masek nebo ji kombinovat s dalšími esenciálními vodami.

Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry ji kombinujte s našimi luxusními BEWIT kosmetickými přípravky z řady BEWIT HOLISTIC COSMETICS.

Upozornění:

Oproti ostatním esenciálním vodám je obal tohoto produktu nově opatřen kapátkem s plastovým víčkem. Nahradili jsme původní pumpičku, která se ucpávala sedimenty.

ZDROJE

[1] SIDDIQUI, M. Z. Boswellia Serrata, A Potential Antiinflammatory Agent: An Overview. Indian Journal of Pharmaceutical Sciences . 2011, 73(3), 255-261. ISSN 0250474X.

[2] AL-YASIRY, A. R. a B. KICZOROWSKA. Frankincense-therapeutic properties. Postepy higieny i medycyny doswiadczalnej. 2016, 70, 380-91.ISSN 17322693.

[3] MOJAY, G. Aromaterapie pro léčení duše. 2000. Nakladatelsví Alternativa. ISBN: 978-80-85993-64-6.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: