Esenciální voda z jalovce BIO

365 Kč
Varianta

Detoxikační BIO esenciální voda z jalovce, která je vhodná především pro mdlou a problematickou­ pleť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ VODA / HYDROLÁT / HYDROSOL

DEJTE SBOHEM POCHMURNÝM DNŮM. MAGICKÝ JALOVEC PROBUDÍ VAŠE SMYSLY A DETOXIKUJE VAŠI POKOŽKU

Ponořte se do magické atmosféry a připomeňte si okamžiky, které jste prožili u ohně rozdělaného z vyschlých jalovcových větví. S BIO esenciální vodou z jalovce na vás čeká svěží a čistý pocit zakomponovaný v teplé pryskyřičné vůni. Ta probudí vaše smysly a něžný dotek jalovce stimuluje očistné procesy pokožky.

Ať už usilujete o detoxikaci fyzickou nebo duchovní, jalovec je spolehlivým spojencem, který tuto nezbytnou práci podporuje. Jeho talenty jsou především schopnost podpořit mikrocirkulaci, hloubkově čistit a obnovovat strukturu pleti. Je jako stvořený pro stagnující a mdlou pleť bez života. Jeho protizánětlivé účinky[1] se skvěle uplatní v péči o pokožku s ekzémy, akné, lupénkou a dalšími neduhy. Mimo jiné dokáže být nápomocný v regulaci kožního mazu a při výskytu nežádoucích otoků. Dokáže dodat pleti potřebnou hydrataci, stahuje póry, obnovuje přirozené pH pleti a optimalizuje fyziologickou funkci pokožky.

Po stránce duševní pomáhá při uvolňování toxické energie a uplatňuje se jako čistič psychiky. Skvěle vám poslouží při pochmurných dnech a únavě.

BENEFITY, KTERÉ VAŠÍ PLETI, KRKU A TĚLU DOPŘEJE BIO ESENCIÁLNÍ VODA Z JALOVCE

  • Hydratuje, vyrovnává pH, osvěžuje a rozjasňuje pokožku
  • Hloubkově čistí a má stahující účinky
  • Dokáže stimulovat mikrocirkulaci krve a tím podpořit vnitřní očistu pleti
  • V kombinaci s řadou BEWIT HOLISTIC COSMETICS se postará o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti
  • Protizánětlivý účinek jalovce ho předurčuje pro pleť problematickou, s ekzémy nebo lupénkou
  • Antiseptické vlastnosti spolu s pryskyřičnou dřevitou vůní činí BIO esenciální vodu z jalovce skvělým tonikem pro muže po holení
  • Osvěžuje vzduch v místnosti a čistí psychiku od pochmurné nálady

HISTORIE

Povidla, zevní ošetření ran, dezinfekční účinky i magická ochrana. To je jen ve zkratce historie využití jalovce

Využití jalovce z hlediska jeho léčebných účinků sahá až do středověku, kdy Arabové vyráběli jalovcová povidla. Ta se vyskytují dodnes v některých starších lékopisech. Ve starověkém Řecku ho Hippokrates používal k zevnímu ošetření ran. Žvýkání bobulí plodů, které se pyšní silně dezinfekčními účinky, bylo účinným prostředkem proti různým starověkým epidemiím. Ve starém Egyptě ukládali bobule do sarkofágu, aby zajistili zesnulým magickou ochranu.

PŮVOD: BULHARSKO

Jalovec obecný (Juniperus communis) je keřem, který dosahuje výšky až 10 m. Plodem jsou modré kulaté bobule podobající se borůvce. Z těchto zralých bobulí se vyrábí známý alkoholický nápoj Gin. Ten vznikl v Holandsku, kde prvně sloužil jako lék. Pro své silné prohřívací účinky se často přidává do mastí proti bolestem kloubů a svalů. Není vhodný pro lidi s onemocněním ledvin.

SLOŽENÍ

Juniperus Communis Fruit Water, Limonene*. *přírodního původu

NÁVOD K POUŽITÍ

Aplikujte na pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče

Jalovec obecný (Juniperus communis) můžete používat libovolně po celý den k hydrataci a osvěžení jako tonikum. Stejně tak ji můžete použít do pleťových masek nebo ji kombinovat s dalšími esenciálními vodami.

Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry ji kombinujte s našimi luxusními BEWIT kosmetickými přípravky z řady BEWIT HOLISTIC COSMETICS.

ZDROJE

[1] HAN, Xuesheng. Anti-inflammatory activity of Juniper (Juniperus communis) berry essential oil in human dermal fibroblasts. Cogent Medicine [online]. 2017, 4(1). ISSN 2331205X.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: