Esenciální voda z borovice BIO

365 Kč
Varianta

Povzbuzující BIO esenciální voda z borovice je vhodná především pro mastnou a problematickou­ pleť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ VODA / HYDROLÁT / HYDROSOL

BĚHEM OKAMŽIKU SE VÁM BUDE NEJEN SVĚŽE DÝCHAT, ALE BUDETE SE CÍTIT, JAKO BYSTE SE PRÁVĚ VRÁTILI Z PROCHÁZKY LESEM

Představte si, že jste na lesní stezce. Doprovází vás svěží vánek a šum stromů, který se snoubí s dřevitou vůní spadaného jehličí. Naberte sílu a osvěžte se s BIO esenciální vodou z borovice, která ve vás bude evokovat pocit, jako byste si zrovna dopřáli ozdravnou procházku lesem.

Doménou BIO esenciální vody z borovice jsou především její antiseptické účinky, kterými působí na širokou škálu dýchacích potíží - svou jehličnatou vůní pročišťuje a osvěžuje vzduch. Skvěle se hodí jako tonikum, pokožku jemně čistí a zbavuje ji mastného vzhledu. Ocení ji tedy především ti, kteří mají problematickou a mastnou pleť. Vzhledem ke svým protizánětlivým vlastnostem [1] je schopnou pomocnicí při redukci zarudnutí a proti otokům. Je též vhodná k regeneraci. Při masážích pokožky může prokrvovat, aktivovat lymfatický systém a tím podpořit odstranění toxických látek.

BIO esenciální voda z borovice emocionálně a energeticky povzbuzuje, podporuje vnitřní nitro člověka a rozjasňuje mysl. Pomůže vás ochránit před negativní energií a naladí vás do příjemného rozpoložení. Rozprašte ji přímo na pokožku během dne a dodejte jí tak potřebný doušek vláhy.

BENEFITY, KTERÉ VAŠÍ PLETI, KRKU A TĚLU DOPŘEJE BIO ESENCIÁLNÍ VODA Z BOROVICE

  • Hydratuje, vyrovnává pH pleti, uklidňuje, osvěžuje a rozjasňuje pokožku
  • V kombinaci s řadou BEWIT HOLISTIC COSMETICS se postará o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti
  • Je podpůrným prostředkem při redukci otoků, zarudnutí a zánětlivých stavů kůže jako jsou ekzémy, akné či svědění
  • Antiseptické vlastnosti spolu s její jehličnatou vůní ji činí skvělou pomocnicí k inhalaci při rozličných dýchacích obtížích nebo jako osvěžovač vzduchu veřejných prostorů
  • Při masáži prokrvuje pokožku a aktivuje lymfatický systém, který se tak zbavuje toxických látek
  • Po emocionální a energetické stránce povzbuzuje, rozjasňuje a podporuje vnitřní energii

HISTORIE

Medicína, obřadní rituály, do podestýlky i do vývaru proti kurdějím

Samotná esence borovice lesní se získává z jehličí. Tu naši předchůdci využívali v medicíně či různých obřadních rituálech. Domorodí Američané tradičně používali jehličí a výhonky stromů do podestýlky, aby odstranili vši a blechy. Vzhledem k pozoruhodnému obsahu vitaminu C se vývar z jehličí hojně využíval proti kurdějím.

PŮVOD: BULHARSKO

Borovice lesní (Pinus sylvestris) je stálozeleným stromem, který roste do výšky až 40 m. Její kůra dolní části kmene tvoří červenohnědou rozpukanou borku. Horní část kmene je rezavá - ta se odlupuje. Charakteristické jsou pro ni zelenomodré jehlice a špičaté šišky. Její původ sahá do severní Evropy a Ruska.

SLOŽENÍ

Pinus Sylvestris Leaf Water, Limonene*.

*přírodního původu

NÁVOD K POUŽITÍ

Aplikujte na pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče

BIO esenciální vodu z borovice můžete používat libovolně po celý den k hydrataci a osvěžení jako tonikum. Stejně tak ji můžete použít do pleťových masek nebo ji kombinovat s dalšími esenciálními vodami.

Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry ji kombinujte s našimi luxusními BEWIT kosmetickými přípravky z řady BEWIT HOLISTIC COSMETICS.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: