BEWIT BIO esenciální voda z borovice (Bulharsko)

365 Kč 970 Kč od 365 Kč
Varianta

Povzbuzující BIO esenciální voda z borovice je vhodná především pro mastnou a problematickou­ pleť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ VODA / HYDROLÁT / HYDROSOL

BĚHEM OKAMŽIKU SE VÁM BUDE NEJEN SVĚŽE DÝCHAT, ALE BUDETE SE CÍTIT, JAKO BYSTE SE PRÁVĚ VRÁTILI Z PROCHÁZKY LESEM

Představte si, že jste na lesní stezce. Doprovází vás svěží vánek a šum stromů, který se snoubí s dřevitou vůní spadaného jehličí. Naberte sílu a osvěžte se s BIO esenciální vodou z borovice, která ve vás bude evokovat pocit, jako byste si zrovna dopřáli ozdravnou procházku lesem.

Doménou BIO esenciální vody z borovice jsou především její antiseptické účinky, kterými působí na širokou škálu dýchacích potíží – svou jehličnatou vůní pročišťuje a osvěžuje vzduch. Skvěle se hodí jako tonikum, pokožku jemně čistí a zbavuje ji mastného vzhledu. Ocení ji tedy především ti, kteří mají problematickou a mastnou pleť. Vzhledem ke svým protizánětlivým vlastnostem[1] je schopnou pomocnicí při redukci zarudnutí a proti otokům. Je též vhodná k regeneraci. Při masážích pokožky může prokrvovat, aktivovat lymfatický systém a tím podpořit odstranění toxických látek.

BIO esenciální voda z borovice emocionálně a energeticky povzbuzuje, podporuje vnitřní nitro člověka a rozjasňuje mysl. Pomůže vás ochránit před negativní energií a naladí vás do příjemného rozpoložení. Rozprašte ji přímo na pokožku během dne a dodejte jí tak potřebný doušek vláhy. 

BENEFITY, KTERÉ VAŠÍ PLETI, KRKU A TĚLU DOPŘEJE BIO ESENCIÁLNÍ VODA Z BOROVICE

  • Hydratuje, vyrovnává pH pleti, uklidňuje, osvěžuje a rozjasňuje pokožku
  • V kombinaci s řadou BEWIT HOLISTIC COSMETICS se postará o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti
  • Je podpůrným prostředkem při redukci otoků, zarudnutí a zánětlivých stavů kůže jako jsou ekzémy, akné či svědění
  • Antiseptické vlastnosti spolu s její jehličnatou vůní ji činí skvělou pomocnicí k inhalaci při rozličných dýchacích obtížích nebo jako osvěžovač vzduchu veřejných prostorů
  • Při masáži prokrvuje pokožku a aktivuje lymfatický systém, který se tak zbavuje toxických látek
  • Po emocionální a energetické stránce povzbuzuje, rozjasňuje a podporuje vnitřní energii 

HISTORIE

Medicína, obřadní rituály, do podestýlky i do vývaru proti kurdějím

Samotná esence borovice lesní se získává z jehličí. Tu naši předchůdci využívali v medicíně či různých obřadních rituálech. Domorodí Američané tradičně používali jehličí a výhonky stromů do podestýlky, aby odstranili vši a blechy. Vzhledem k pozoruhodnému obsahu vitaminu C se vývar z jehličí hojně využíval proti kurdějím. 

PŮVOD: BULHARSKO

Borovice lesní (Pinus sylvestris) je stálozeleným stromem, který roste do výšky až 40 m. Její kůra dolní části kmene tvoří červenohnědou rozpukanou borku. Horní část kmene je rezavá - ta se odlupuje. Charakteristické jsou pro ni zelenomodré jehlice a špičaté šišky. Její původ sahá do severní Evropy a Ruska. 

SLOŽENÍ

Pinus Sylvestris Leaf Water, Limonene*.

*přírodního původu 

NÁVOD K POUŽITÍ

Aplikujte na pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče

BIO esenciální vodu z borovice můžete používat libovolně po celý den k hydrataci a osvěžení jako tonikum. Stejně tak ji můžete použít do pleťových masek nebo ji kombinovat s dalšími esenciálními vodami.

Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry ji kombinujte s našimi luxusními BEWIT kosmetickými přípravky z řady BEWIT HOLISTIC COSMETICS. 

ZDROJE

[1] LAAVOLA, M., R. NIEMINEN, T. LEPPÄNEN, C. ECKERMAN, B. HOLMBOM a E. MOILANEN. Pinosylvin and monomethylpino­sylvin, constituents of an extract from the knot of Pinus sylvestris, reduce inflammatory gene expression and inflammatory responses in vivo. Journal of agricultural and food chemistry. 2015, 63(13), 3445–53. ISSN 15205118.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: