Aroma difuzér HILL

1 661 Kč

/// Omlouváme se, tento difuzér je aktuálně vyprodán - vyberte si prosím nějaký jiný. /// Ultrazvukový difuzér esenciálních olejů, který zároveň zvlhčuje vzduch. Může tak pomoci očistit a zlepšit kvalitu ovzduší a zmírnit vaše napětí. Působí i jako ionizátor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejmodernější aroma difuzér HILL - sklo prum.184 mm v.165 mm je navržen tak, aby využíval to nejlepší z orientální kultury i z nejnovější poznatky a technologie západní vědy.

Přístroj pomocí ultrazvuku rozkládá esenciální olej a vodu v mlhu mikročástic o velikosti 5 mikrometrů a uvolňuje do vzduchu aktivní složky a anionty. Můžete si tak dopřát přírodní aromaterapii, která navozuje ztišující, uklidňující atmosféru a přispívá k pocitu lepšího a hlubšího dýchání. Tlačítkem LIGHT můžete měnit intenzitu LED podsvícení, příp. světlo zcela vypnout.


Stačí přidat 3 - 5 kapek vybraných esenciálních olejů do max 120 ml vody a vaše místnost se rázem stane příjemně voňavou oázou.

Studená vonná mlhovina pomůže snížit pohyb poletujících prachových mikročástic a posílí váš pocit čistoty okolního prostoru.


Difuzér je vhodný do kosmetických salónů, spa a jóga center, ale i do ložnic, obývacích a dětských pokojů, na WC, do konferenčních místností, kanceláří, hotelů, nemocnic nebo do jakýchkoli jiných soukromých či veřejných prostor. Díky propojení terapeutické funkčnosti a krásného designu jde o vítaný doplněk jakéhokoli interiéru, který může sloužit i jako vhodný dárek pro vaši rodinu či přátele.


Pokyny pro použití:

  1. Sejměte kryt
  2. Naplňte zásobník vodou (cca 100 ml, tak, aby nebyla překročena ryska pro maximální výšku hladiny) a přidejte váš oblíbený esenciální olej (3 - 5 kapek)
  3. Nasaďte zpět kryt
  4. Zapojte přístroj do elektrické sítě. Dbejte přitom, aby nedošlo k naklonění tělesa přístroje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: