AROMA DIFUZÉR FLUTE (ČERVENÝ)

3 032 Kč –52 %
1539346286 IMG 20181012 135059
3 032 Kč –52 % 1 469 Kč

Aroma difuzér a zvlhčovač vzduchu vybavený vícebarevným LED podsvícením a funkcí časovače. Působí i jako ionizátor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní ultrazvukový difuzér esenciálních olejů, který může pomoci navodit příjemnou a voňavou atmosféru u vás doma nebo na pracovišti, ale také být vkusnou dekorací interiéru. Splňuje nároky bezpečnosti i ohledu k životnímu prostředí.

Můžete jej používat i jako pouhý zvlhčovač vzduchu. Největší užitek vám však přístroj přinese, přidáte-li do nádobky s vodou 3 - 5 kapek rostlinné silice. Vonná pára se pak bude plynule a rovnoměrně uvolňovat v objemu 20 - 30 ml / hod. Vy si tak vychutnáte přínosy rostlinných silic rozptýlených ve zvlhčeném ovzduší.

Provoz difuzéru je tichý, můžete jej tedy používat i v ložnici nebo kdekoli, kde si chcete dopřát hlubokou relaxaci nebo naopak v místech, kde se potřebujete soustředit na práci.

Ve chvíli, kdy v nádržce dojde voda, difuzér se automaticky vypne.

Difuzér je vybaven multibarevným volitelným LED podsvícením. Vyznačuje se nízkou spotřebou energie.

Materiál: plast

Stačí přidat 3 - 5 kapek vybraných esenciálních olejů a vaše místnost se rázem stane příjemně voňavou oázou.

Studená vonná mlhovina pomůže snížit pohyb poletujících prachových mikročástic a posílí váš pocit čistoty okolního prostoru.


Difuzér je vhodný do kosmetických salónů, spa a jóga center, ale i do ložnic, obývacích a dětských pokojů, na WC, do konferenčních místností, kanceláří, hotelů, nemocnic nebo do jakýchkoli jiných soukromých či veřejných prostor. Díky propojení terapeutické funkčnosti a krásného designu jde o vítaný doplněk jakéhokoli interiéru, který může sloužit i jako vhodný dárek pro vaši rodinu či přátele.

V případě, že během provozu díky neopatrnosti dojde k převrácení přístroje a následnému vniknutí vody dovnitř jednotky, okamžitě odpojte adaptér ze sítě a vylijte vodu z přístroje. Nechejte přístroj na dobře větraném místě přibližně 3 dny, abyste zajistili přirozené vysušení před dalším použitím.


Specifikace:

Materiál: ABS, PP
Výkon: 12 W
Napětí: 110 - 220 V
Objem vody: 200 ml
Provozní doba: 4 - 8 hodin
Hluk: < 36 dB
Rozměry: 30 × 19 × 18 cm (v x š x h)
Hmotnost výrobku: 0,335 kg

Obsah balení:
1× ultrazvukový difuzér s funkcí zvlhčovače a ionizátoru
1× napájecí kabel (1 m)
1× nádobka na vodu
1× uživatelská příručka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: