AROMA DIFUZÉR EGG MOTÝLI

2 374 Kč –50 %
1539328769 IMG 20181012 091030
2 374 Kč –50 % 1 187 Kč

Bílý keramický ultrazvukový difuzér esenciálních olejů s šedou podstavou zvlhčuje vzduch. Může tak pomoci očistit a zlepšit kvalitu ovzduší a zmírnit vaše napětí. Působí i jako ionizátor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejmodernější aroma difuzér je navržen tak, aby využíval to nejlepší z orientální kultury i z nejnovější poznatky a technologie západní vědy.

Přístroj pomocí ultrazvuku rozkládá esenciální olej a vodu v mlhu mikročástic o velikosti 5 mikrometrů a uvolňuje do vzduchu aktivní složky a anionty. Můžete si tak dopřát přírodní aromaterapii, která navozuje ztišující, uklidňující atmosféru a přispívá k pocitu lepšího a hlubšího dýchání. Tlačítkem LIGHT můžete měnit intenzitu LED podsvícení, příp. světlo zcela vypnout.


Stačí přidat 3 - 5 kapek vybraných esenciálních olejů do max 200 ml vody a vaše místnost se rázem stane příjemně voňavou oázou.

Studená vonná mlhovina pomůže snížit pohyb poletujících prachových mikročástic a posílí váš pocit čistoty okolního prostoru.


Difuzér je vhodný do kosmetických salónů, spa a jóga center, ale i do ložnic, obývacích a dětských pokojů, na WC, do konferenčních místností, kanceláří, hotelů, nemocnic nebo do jakýchkoli jiných soukromých či veřejných prostor. Díky propojení terapeutické funkčnosti a krásného designu jde o vítaný doplněk jakéhokoli interiéru, který může sloužit i jako vhodný dárek pro vaši rodinu či přátele.


Specifikace:

Materiál: keramika
Barva: bílá
Výkon: 12 W
Napětí: DC 24V
Objem vody: 200 ml
Rozměry: 175 * 225 mm (š * v)


Pokyny pro použití:

  1. Sejměte kryt
  2. Naplňte zásobník vodou (cca 200 ml, tak, aby nebyla překročena ryska pro maximální výšku hladiny) a přidejte váš oblíbený esenciální olej (3 - 5 kapek)
  3. Nasaďte zpět kryt
  4. Zapojte přístroj do elektrické sítě. Dbejte přitom, aby nedošlo k naklonění tělesa přístroje

Upozornění:

Stisknete-li tlačítko MIST/TIME, spustíte režim silného rozptylu mlhy, pak stisknete-li tlačítko MIST/TIME a podržíte ho 10 sekund, světlo MID/CONT se rozsvítí a přejdete do režimu slabého rozptylu.

Stisknete-li opakovaně tlačítko MIST, měníte režim rozptylu: Nepřetržitý rozptyl - Intervalový režim (10 sekund rozptyl, 10 sekund přerušení) - Časovač nastaven na 2 hodiny - Časovač nastaven na 4 hodiny - konec rozptylu).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: